23 NİSAN ŞİİRİ'NDE GÜLME KRİZİNE GİRDİLER

Yazdır
Paylaş
Sinop'ta 23 Nisan kutlamalarında İstiklal İlkokulu birinci sınıf öğrencisi Karya Sönmez, arkadaşı Ahmet Gül ile birlikte "23 Nisan" şiirlerini okuduğu sırada gülme krizine girdi.
23 NİSAN ŞİİRİ'NDE GÜLME KRİZİNE GİRDİLER
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yurt genelinde olduğu gibi Sinop’ta da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu özel günde çocuklar gönüllerince eğlendi.

Sinop’taki 23 Nisan kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu. Şarkılar söylendi, oyunlar oynandı, yarışmalar düzenlendi. Kutlamalar ilk olarak Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ila başladı.

Ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Buradaki törenin ardından kutlamalar İstiklal Ortaokulu bahçesinde düzenlenen etkinliklerle devam etti.

Jimnastik gösteri ile devam eden kutlamalara Gürcistan’dan gelen misafirlerin dans gösterisi renk kattı. Şiirlerin okunduğu etkinliğe ise Karya Sönmez adlı minik öğrenci damga vurdu. İstiklal İlkokulu birinci sınıf öğrencisi Karya Sönmez, arkadaşı Ahmet Gül ile birlikte “23 Nisan” adlı şiiri okuduğu sırada gülme krizine girdi. Öğrencinin gülerek şiiri okumaya devam etmesi alandakilerin gülmesine neden oldu. Zor da olsa şiiri tamamlayan ikili, seyircilerden büyük alkış aldı.

Video
HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[3235 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2015-04-23]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE