'AMACIMIZ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ'

Yazdır
Paylaş
AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Ali Çöpçü, yerel seçimler öncesi gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında vatandaşlarla bir araya geliyor. 7’den 70’e her kesime ziyarette bulunan Çöpcü, vatandaşların sorunlarını dinleyerek, destek istiyor.
'AMACIMIZ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ'
31 Mart Yerel Seçimleri yaklaşırken Belediye Başkan Adayları çalışmalarını sürdürüyor. Ak Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Ali Çöpcü de ilimizdeki her mahallede her ev ve iş yerine girerek vatandaşların sıkıntıları dinleyerek onlardan aynı zamanda destek istiyor.

Seçimlerden önce vatandaşlarla bir araya gelmelerinin önemine işaret eden Çöpçü, taleplere göre yeni bir yol haritası çizdiklerini vurguladı.

SİNOP İÇİN AYDINLIK OLACAK
Ziyaretleri sırasında esnaf ve vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Başkan Adayı Çöpcü, ilimizin sorunlarına değindiği açıklamalarında Sinop’un kağıt üzerinde şehir planlaması yapılamayacağını ifade ederek şöyle konuştu: "Vatandaşlarımızda oluşturduğumuz memnuniyet ve güven duygusu bizleri mutlu ediyor. AK Parti'den aday olduğumu bire bir anlatmak için vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı ziyaret ediyorum. Ama görüyorum ki vatandaş bunu çoktan öğrenmiş, bize yapılan haksızlıkları görmüş. Anlıyoruz ve inanıyoruz ki tevazu, samimiyet ve gayret ile çıktığımız bu kutlu yolda halkımızın da teveccühü ile 1 Nisan sabahı Sinop için aydınlık olacaktır"

HERKESİ DİNLEYECEĞİZ
Ali Çöpcü, amaçlarının Sinop'u gönül belediyeciliği ile buluşturmak olduğunu vurgulayarak: "Daha öncede belirttiğim gibi amacımız basit bir seçim yarışından öte gönül belediyeciliğini Sinop'a kazandırmak. Seçimi kazanana kadar değil seçim sonrasında da halkımızın sorunlarını dinleyeceğiz. Şehrimizde yapılacak hizmet ve projeleri toplumun her kesimiyle istişare ederek ve fikirlerini alarak çalışmalarını yürütmek için tüm gayretleriyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz" ifadelerine yer verdi.

 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[29 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2019-02-13]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
E-GAZETE