BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SİNOP KAMPÜSÜ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Yazdır
Paylaş
2018-2019 eğitim öğretim yılında hizmete açılacak olan Bahçeşehir Koleji Sinop kampüsü tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SİNOP KAMPÜSÜ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
Halk Eğitim Merkezi ve Sanat Okulu’nda gerçekleşen toplantıya AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, İl Jandarma Komutanı Halil Altıntaş, AK Parti İl Başkanı Ali Çöpcü, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşması ile başlayan tanıtım toplantısında, ilk konuşmayı gerçekleştiren Bahçeşehir Üniversitesi Sinop Sorumlusu Barış Mert, katılımcılara teşekkür ederek; “Bizler Sinop Kampüsü olarak Bahçeşehir ailesine dahil olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Eğitimde öncülüğü misyon edinmiş bir kurumla bugün birlikteyiz. Bunu gençlerimizle uygulayacağımız yabancı dil programı ile, robotik kodlama programı ile, sistem programlarıyla, gençlerimizi kavuşturacağız. Bugün burada bu heyecanımızı paylaştığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Sinop Kampüsü’müzün önce ülkemize sonra da Sinop’umuza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.


Bahçeşehir Üniversitesi Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel’in konuşmaları ile devam etti. Yücel, "Sinop’a önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında Bahçeşehir Kolejini açıyoruz. Yerel ortaklarımız ile birlikte açıyoruz. Arkadaşlarımın böyle bir girişimimiz de bizlere burada yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum. Bu markanın, bu gücün, Sinop’ta olması olmazsa olmazımızdı. Çünkü Karadeniz, Türkiye’nin incisi. Sinop’a böyle bir kampüs böyle bir okulun olmaması bana göre bir eksiklik olurdu. Sinop öteden beri hep gelmek istediğim hep görmek istediğim, benim dünyamda da farklı bir yer. Burada eğitim ve öğretim kalitesini ne kadar yukarı çıkarabilirsek o kadar anlaşılabilir olduğuna inanıyorum. Bölgenin yapısı sizlerin eğitim ve öğretime bakış açısı bizi hep güçlendirmiştir, gurur vermiştir. Çünkü eğitime, öğretime daha iyi olmaya önem veren güzel şirin bir şehrimiz Sinop" dedi.

Belediye Başkanı Baki Ergül ve AK Parti Nazım Maviş’in konuşmaları ile devam eden program Enver Yücel'in veli ve öğrencilerin sorularını cevaplandırmasıyla ile son buldu.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[758 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-02-12]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE