BAKAN KASAPOĞLU SİNOP'A GELİYOR!

Yazdır
Paylaş
Son yıllarda hizmete açılan ve yapımı hızla devam eden spor yatırımlarıyla, spor turizminde bölgesinin cazibe merkezine dönüşmesi hedeflenen Sinop, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ağırlayacak.
BAKAN KASAPOĞLU SİNOP'A GELİYOR!
AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun 26 Şubat 2019 Salı günü Sinop’u ziyaret edeceğini duyurdu.

“BAKAN KASAPOĞLU SİNOP’TA YOĞUN VE VERİMLİ BİR PROGRAM İCRA EDECEK”
Konuyla alakalı açıklamada bulunan AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, bir dizi ziyaret, inceleme ve temasta bulunmak üzere Sinop’a gelecek olan Bakan Kasapoğlu’nun, Sinop’ta yoğun ve verimli bir program icra edeceğini belirtti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Sinop programının detaylarını paylaşan Giresun; “Sabah saatlerinde Ankara’dan hareket edecek olan Sayın Bakanımız ilk olarak saat 11.00’de Durağan ilçemizi ziyaret edecek. Burada esnaf ve vatandaşlarımızla selamlaşarak, gençlerimizle sohbet edecek. Bakanımız saat 12.00’da Boyabat ilçemize hareket edecek. Burada hemşerilerimizin hizmetine sunulan Boyabat Spor Salonumuzda incelemelerde bulunacak. Bakanımız ziyaretlerinde Boyabatlı hemşehrilerimizle de bir araya gelecek, hasbihal edecek. Ardından Sinop İl Merkezine geçilecek. Saat 14.30’da Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesinin gerçekleştiği Kapalı Yüzme Havuzunda incelemelerde bulunacak olan Bakanımız, Sinop Gençlik Merkezimizi de ziyaret edecek. Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, saat 15.30’da yapımı tamamlanan Tenis Kortumuzda incelemelerde bulunacak. Ardından saat 16.00’da 10 Bin kişilik Dokuzoğlu şehir stadyumunun inşa edileceği alanı ziyaret ederek, incelemelerde bulunacak. Bakanımız ayrıca saat 17.00’da hemşerilerimizin hizmetine sunulan Masa Tenisi Salonumuzu ziyaret edecek. Ardından saat 17.30’da Sinop’taki esnaflarımızı ziyaret edecek olan Bakanımız, vatandaşlarımızla da selamlaşacak. Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, saat 19.00’da Sinop Kültür Merkezinde gençlerimizle bir araya gelecek. Bakanımız son olarak saat 20.00’da Sinop Üniversitesi Uygulama Otelinde, Sinop Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu temsilcileri ve üyeleriyle akşam yemeğinde buluşacak. Sayın Bakanımızın teşrif edeceği programlara bizler de tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz. Saygılarımla…” ifadelerini kullandı
 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[646 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2019-02-25]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
E-GAZETE