BAŞKAN ORADA MISIN?(2)

Yazdır
Paylaş
Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan’a ulaşamayanlara bir yenisi daha eklendi. Sinop’ta yıllardır turizmcilik yapan Adem Tahtacı, Başkanı Ayhan’a defalarca ulaşmak istemesine rağmen ulaşamadığını söyledi.
BAŞKAN ORADA MISIN?(2)
Günden güne kamuoyunda Belediye Başkanı Barış Ayhan’a ulaşamayanların sayısı artarken, bunlara bir yenisi de Sinop’ta uzun yıllar turizmcilik yapan Adem Tahtacı eklendi. Tahtacı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Belediye Başkanı Barış Ayhan’a vatandaşa randevu vermediğini ve muhatap olmadığını belirtti.

Adem Tahtacı sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Hangi makam için olursa olsun, seçilmiş bir insan, örneğin Cumhurbaşkanı, vekiller, her türlü siyasiler seçildikleri bölgeler başta olmak üzere tüm Türkiye için, vatandaşlar için, muhtarlar mahalleleri için, belediye başkanları belde, ilçe ve illeri için ve oradaki vatandaşlar için dürüstçe çalışmalı. Seçilen biri oturduğu koltukta değişip, vatandaşa tepeden bakmamalı. Eğer bunu bir Belediye Başkanı için düşünürsek, bu kişiyi aday gösterip, seçilmesini sağlayan o parti yanlış aday belirlediği için vatandaşa, seçmenine karşı sorumludur. Belediye başkanlarını halk seçmelidir, halkın istediği en doğru kişiyi parti aday göstermelidir. Yoksa, ‘adayımız kimi olursa olsun, kazanırız’dan yola çıkılırsa olacağı budur. Düşünebiliyor musunuz; en güzide şehirlerimizden biri olan 1 vatandaşa randevu vermiyor, muhatap olmuyor, sorun dinlemiyor. Önceki değerli Belediye Başkanlarımızın hepsini fazlasıyla aratan bir Belediye Başkanı var Sinop’ta. Var mı? onu da bilmiyoruz.!”

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[214 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2021-07-16]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE