BERKAY İÇİN KONSER VAR!

Yazdır
Paylaş
Sinop Polifonik Korolar Derneği, 27 Mayıs'ta Sevgi, Barış ve Berkay temalı bir konser sunmaya hazırlanıyor. Sinop Polifonik Korolar Derneği kurucusu ve Başkanı Elif Koyuncu, "Bu konserimize herkes davetlidir. Konserimiz ücretsizdir" çağrısında bulundu.
BERKAY İÇİN KONSER VAR!
Sinope Çoksesli Çocuk ve Minikler Korosu Yıl Sonu Konserinin Halk Eğitimi Merkezi salonunda gerçekleştirileceğini belirten Sinop Polifonik Korolar Dernek Başkanı Elif Koyuncu, "Derneğimiz 1996 yılından bu yana, Türkiye'deki tüm koroları bir araya getirerek bilgi, deneyim ve koro müziği paylaşmaları ve koro severlerin tanışıp dostluklar kurmalarını sağlamak üzere Türkiye Korolar Şenliği'ni düzenlemektedir. Bu organizasyona bu güne değin 1200'e yakın koro katılmış, 190.000 'e yakın izleyici de bu konserlerde bulunmuştur."Türkiye Korolar Şenliğinden" adlı bir televizyon programı TRT televizyonlarında yayınlanmakla birlikte radyolarda da şenliklerde alınan kayıtlar yayınlanmaktadır." dedi.

Türkiye Korolar Şenliğinin, her yıl Türkiye Polifonik Korolar Derneği'nin öncülüğünde bir ya da daha

fazla kuruluşun ortak çalışmalarıyla düzenlendiğini söyleyen Elif Koyuncu, 27 Mayıs-4 Haziran 2017'de

Ankara'da gerçekleşecek 22.Türkiye Korolar Şenliği öncesinde Sinop'ta verilecek yıl sonu konserlerini Sevgi, Barış ve Berkay olarak belirlediklerini ifade ederek, "Bu düşüncemizi Berkay'ımızın babası Salim Beye ilettiğimizde çok güzel karşıladı ve biz de bu geceyi Berkay Akbaş'a ithaf edeceğiz. Tüm Sinoplu sanatseverleri konserimize bekliyoruz." diye konuştu.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[10 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-05-24]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE