BERKAY'IMIZ UNUTULMADI

Yazdır
Paylaş
Hayali doktor olmaktı. Ama o hain bir terör saldırısında hayatını kaybetti. İstanbul’da 10 Aralık 2016 yılında Vodafone Arena Stadı yakınında meydana gelen bombalı saldırıda hayatını kaybeden Berkay Akbaş, dün mezarı başında anıldı. Sevdikleri Berkay’ın mezarı başında gözyaşı döktü.
BERKAY'IMIZ UNUTULMADI
  10 Aralık 2016 yılında Beşiktaş - Bursaspor maçının oynandığı Vodafone Arena’nın yanında Türkiye’nin en büyük terör saldırılarından biri gerçekleşti. Bomba yüklü bir araç Dolmabahçe yokuşunda infilak etti, ardından bir canlı bomba Maçka Parkı’nın girişinde kendini patlatarak toplam 46 kişinin yaşamını yitirmesine, 166 kişinin yaralanmasına sebep oldu. Saldırıda yaşamını yitirenlerden biri de ziyaret için gittiği İstanbul’da o esnada stadın önünden geçen dolmuşta bulunan 19 yaşındaki tıp fakültesi öğrencisi Berkay Akbaş’tı.

Teröristler sadece Berkay’ın hayatını değil Sinop’ta huzurlu bir hayat süren Akbaş ailesinin mutluluğunu da çaldı. Gelecek vadeden tıp öğrencisi Mustafa Berkay Akbaş’ın dün ölüm yıldönümüydü. Ölümünün ikinci yıl dönümünde Berkay Akbaş dün Çukurbağı Mezarlığı’nda mezarı başında anıldı. Sevdikleri Berkay Akbaş’ın mezarı başında dua edip,  gözyaşı döktü.  Duygu dolu anların yaşandığı anma programda Berkay’ın mezarında o çok sevdiği Fenerbahçe forması ve atkısı vardı. Acıları ilk günkü gibi taze olan Berkay’ın annesi Zeynep ve babası Salim Akbaş, çocuklarının mezarı başında uzun süre gözyaşı döktü.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[11 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-12-11]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
İhale ilanı
E-GAZETE