BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLUĞU BÖYLE KUTLAYACAK

Yazdır
Paylaş
Sinop57 Beşiktaşlılar Derneği, Beşiktaş’ın Spor Toto Süper Lig’de şampiyon olmasının ardından bu şampiyonluğu hafta sonu gerçekleştireceği muhteşem bir organizasyon ile kutlayacak.
BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLUĞU BÖYLE KUTLAYACAK
Spor Toto Süper Lig’de sezonun bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş’ta şampiyonluk sevinci sürüyor. Tüm Türkiye’deki milyonlarca siyah-beyazlı taraftar şampiyonluk coşkusu yaşarken, Sinop’ta da Beşiktaşlılar Derneği tarafından şampiyonluğa yakışır bir kutlama yapılacak.

GEZİ TEKNELERİ İLE KUTLAMA
Beşiktaş’ın Süper Lig’de şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından Sinop57 Beşiktaşlılar Derneği de kutlamalar için kolları sıvadı. Dernek Başkanı Alper Bayrak, takımlarının üst üste 2.kez yaşadıkları şampiyonluğu adına yakışır bir şekilde Sinop’ta da kutlamak için gerekli çalışmaların yapıldığını söyledi. 4 Haziran Pazar günü düzenlenecek olan etkinlikle ilgili bilgiler veren Bayrak, bu yıl organizasyonu karada değil denizde yapacaklarını belirtti.

YOLDA DEĞİL DENİZDE KUTLANACAK
Sinop57 Beşiktaş Derneği Başkanı Alper Bayrak, yaptığı duyuruda bu yıl şampiyonluğu yollarda araçlarla değil denizde teknelerle kutlayacaklarını ve bu organizasyona tüm Beşiktaş taraftarlarını davet ederek; “Bu seneki şampiyonluk konvoyumuzu Sinop’un tadilatta olan yolları da göz önünde bulundurularak araçlarımızla değil, Sinop’un simgesi haline gelen gezi tekneleri ile denizden yapacağız. Toplanma yerimiz İskele Meydanı olacak. 4 Haziran Pazar günü saat 20:30’da meşale ve bayraklarımızla İskele Meydanında olacağız. Beşiktaşımıza yakışır biçimde, meşaleler ile denizden büyük bir görsel şov için bütün Beşiktaşlıları bekliyoruz” dedi.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[491 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-06-02]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE