'BOŞA HARCAYACAK BİR ZAMANIMIZ YOK'

Yazdır
Paylaş
Mayıs ayında çıkan Kararname ile ilimize Vali olarak atanan Köksal Şakalar’a Sinop Pusulası Gazetesi olarak ziyarette bulunduk.
'BOŞA HARCAYACAK BİR ZAMANIMIZ YOK'
Sinop Valisi Köksal Şakalar’a gerçekleştirdiğimiz ziyarette, Sinop’a geldiği günden bu zamana kadar olan gerçekleştirdikleri çalışmaları gazetemiz ile paylaşan Vali Şakalar, vatandaşın devlet ile arasındaki bağı en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirtti.

Devletin 1 kuruşunu bile boşa harcamadan Sinop için gerekli olan tüm yatırımları, hizmetleri Sinop ile buluşturmak amacında olduklarının altını çizen Vali Köksal Şakalar, herkese ve her kesime aynı çizgide hizmet vermek için görevde olduğunu belirtti.

Bu hizmetleri verirken de devletin ve milletin lehine olan yaptırımları gözetmekten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğini vurgulayan Şakalar; “Sinop’a devletimizin bizlere vermiş olduğu imkanlar ölçüsünde en iyi hizmeti vermek için geldim. Devletimiz ile halkımızın arasında iyi bir köprü kurmak da bizim görevlerimizden. Bugüne kadar edindiğim tecrübe ve bilgilerimi Sinop için gece-gündüz demeden harcayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizim boşa harcayacak vaktimiz yok” ifadelerine yer verdi.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[609 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-10-01]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE