BOYABAT'A 7 MİLYON TL'LİK DEV YATIRIM!

Yazdır
Paylaş
Boyabat’ta Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın göreve geldiğinde açıkladığı projelerden birisi olan Boyabat Kültür Merkezi ile ilgili çalışmalar devam ediyor.
BOYABAT'A 7 MİLYON TL'LİK DEV YATIRIM!
Bu kapsamda Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, ilçe halkının hizmetine sunmayı planladıkları Kültür Merkezi’nin ihale sözleşmesini imzaladı. Geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleşen imza törenine Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ve ihaleyi alan Hürel Otomotiv İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Müdürü Fuat Demirtaş katıldı. Başkanlık makamında düzenlenen imza töreninde konuşan Başkan Şefik Çakıcı; “Söz vermiş olduğumuz bütün projelerimizi bir bir hayata geçirmeye çalışıyoruz. Camikebir Mahallesi’ne yapmayı düşündüğümüz Kültür Merkezi’nde son aşamaya geldik. Maliyeti 5.541.000,00 +KDV ye maliyeti olacak olan Boyabat Belediyesi Kültür Merkezi yapım ihalesini imzalamış bulunuyoruz. Yüklenici firmaya, 10 Nisan Cuma günü yer teslimi yaptık. Yer tesliminin yapılması ile birlikte, yüklenici firma en yakın zaman da çalışmalara başlayacak” diye konuştu.

2 YIL İÇİNDE TAMAMLANACAK
Başkan Çakıcı; 2 yıl içerisinde tamamlanması düşünülen Boyabat Belediyesi Kültür Merkezi’nin içerisinde, konferans salonu, sinema salonu, düğün salonu, kütüphane, hamam, öğrenci bilişim merkezi ve dükkanların yer alacağını söyledi.

Haber Merkezi

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[1840 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2015-04-16]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE