Bu inşaatlar neden hala devam ediyor

Yazdır
Paylaş
Gazetemizin dün ki sayısında dile getirdiğimiz mahkeme tarafından iptal edilen İmar Planı’na rağmen devam eden inşaatlara yapılan itiraz haberi sonrasında halen bazı inşaatların durmadığı dikkatlerden kaçmıyor.
Bu inşaatlar neden hala devam ediyor
Dün gazetemizde yayınlanan haberimizde Samsun 1. İdare Mahkemesi tarafından iptal edilen İmar Planı sonrası ilimizde hali hazırda bazı inşatların halen devam etmesine Sinop Çevre Dostları Derneği’nin tepki gösterdiğini, Dernek Başkanı Hale Oğuz’un, bu durumun usulsüz olduğunu belirterek, bu inşaatların bir an önce durdurulması için Sinop Belediye Başkanlığı’na hem Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne talep dilekçesi verdiklerini belirtmiştik.

Son zamanlarda Sinop’un gündeminde olan iptal edilen İmar Planı ile ilgili olarak ilimizde bazı inşaatların bu iptal kararına rağmen devam ettiği ve usulsüz şekilde devam eden inşaatlara Çevre Dostları Derneği’nin tepki göstermesi gelişmesi sonrası ilimizde halen bazı noktalarda bu inşaatların yapılmaya devam ettiği bilgisi gelmekte.

Kamuoyu tarafından da yakından takip edilen konu sonrası devam eden inşaatlar ile ilgili olarak vatandaşlar gerekli mercilerin harekete geçmesini bekliyor.

 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[17 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2019-06-28]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
İhale ilanı
E-GAZETE