BU SÜRECİ TEDBİRLERE UYARAK HEP BİRLİKTE ATLATACAĞIZ

Yazdır
Paylaş
Sinop İl Emniyet Müdürü Cahit Şahin; “Kentteki vatandaşlarımızın korona virüs tedbirleri kapsamında alınan önlemlere uymaları hem kendi yararlarına olacak hem de hastalığın yayılmasını engelleyecek”
BU SÜRECİ TEDBİRLERE UYARAK HEP  BİRLİKTE ATLATACAĞIZ
Sinop İl Emniyet Müdürü Cahit Şahin; “Kentteki vatandaşlarımızın korona virüs tedbirleri kapsamında alınan önlemlere uymaları hem kendi yararlarına olacak hem de hastalığın yayılmasını engelleyecek”

İl Emniyet Müdürü Cahit Şahin’e Sinop Pusulası Gazetesi olarak ziyarette bulunduk. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Emrah Güney, Haber Yönetmeni Murat Yılmazer ve Muhabirimiz Aydın Yılmaz’ın bulunduğu ziyarette Emniyet Müdürlüğü’nün ilimizdeki asayiş çalışmaları ve korona virüs ile ilgili alınan önlemler hakkında Emniyet Müdürü Cahit Şahin’den bilgiler aldık.

Şahin, Sinop’ta ilgili bakanlıklar tarafından alınan tedbirlere vatandaşlarca uyulup uyulmadığının sürekli olarak kontrol edildiğini söyledi. Emniyet Müdürü Şahin, Sinop Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdikleri koordineli çalışmalarla Sinop’ta virüsün yayılım hızını önlemek için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini ifade ederek; "Korona virüsü ile ilgili olarak yeni genelgeler doğrultusunda gerekli uygulamalar ve sıkı denetimler, ilimiz genelinde ilgili kuruluşlar tarafından gerçekleştiriliyor. Devletimiz tarafından, bugüne kadar alınması uygun görülen tedbirlere vatandaşlarımızın riayet etmeleri, hastalığın yayılma hızında büyük azalmalara sebep olacağı değerlendirilmektedir. Bizler gerekli kurumlar ile gerekli önlemleri almış durumdayız. Bu sıkıntılı süreçte vatandaşlarımıza olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz, onların da hem kendileri hem de bizim için kurallara riayet etmelerini istiyoruz" diye konuştu.

İl Emniyet Müdürü Cahit Şahin, son olarak görevini en iyi şekilde yapma gayreti içerisinde olacaklarını ifade ederek; "Sinop Halkının huzur ve güveni için görevimizi en iyi şekilde yürüteceğiz ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan hukuk kuralları çerçevesinde çalışacağız” dedi.

 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[10 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2020-07-09]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
İhale ilanı
E-GAZETE