ÇAKIR; İYİ Kİ VARSINIZ

Yazdır
Paylaş
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında gazetemizi ziyarette bulunarak tebrik etti.
ÇAKIR; İYİ Kİ VARSINIZ
  MHP Sinop İl Başkanı Ali Çakır ve beraberinde Merkez İlçe Başkanı Hasan Demir, gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müzü kutladı. Gazetemiz çalışanları ile bir süre sohbet eden ve hediyesini takdim eden başkan Ali Çakır, ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “iyi ki varsınız” diyerek; “10 Ocak Çalışanlar Günü nedeniyle geç de olsa ziyaretimizi gerçekleştirmek istedik. Sizlerin bu özel gününü kutlamak ve ‘iyi ki varsınız’ demek için sizleri ziyaret ettik Merkez İlçe Başkanımızla birlikte. Sizler gerçekten bu Sinop’un emeği fazla olanlardansınız. Sinop’u tanıtmak Sinop’un sorunlarını dinlemek Sinop’u başka illere başka ülkelere anlatabilen sizlersiniz. Biz de üzerimize ne düşüyorsa her zaman sizlerin yanınızdayız her zaman. Bizler de sizlinle birlikte bir aile gibiyiz. İyi ki varsınız diyorum” ifadelerini kullandı.

Bizler de Sinop Pusulası olarak gerçekleştirdikleri bu ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[235 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-01-14]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE