'ÇARDAK 6' CAFE HİZMETİNİZDE...

Yazdır
Paylaş
Sinop’ta damak zevkine önem verenler ve damak lezzeti arayanlar için "Çardak 6" hizmete açıldı.
'ÇARDAK 6' CAFE HİZMETİNİZDE...
İşletmeciliğini Kadriye Kaya, Muammer Karataş ve Saffet Özcan’ın yaptığı "Çardak 6"  Melia Kasım Oteli yanı, Aşıklar Düğün Salonu karşısında hizmete açıldı.

SİNOP’TA DAMAK TADINIZA YENİ LEZZET DURAĞI
"Çardak 6" İşletmesi müşterilerine sabahları açık büfe kahvaltı, çorba ile dürüm çeşitleri, Mantı, Adana Kebap, Urfa Kebap, Adana İskender, Şiş İskender, Tavuk Şiş, Ciğer Şiş, Beyti Sarma, Kuzu Pirzola, Tavuk Pirzola, Karışık Izgara, Fast Food yiyecekler ve içecekler sunuyor. Müşterilerine sundukları geniş lezzet çeşitleriyle sadece kent halkının değil yerli – yabancı vatandaşların  uğrak yeri olmayı hedefleyen "Çardak 6"  damak tadına hitap edecek. Didim'in meşhur et ve kebap ustası Refaettin Baba'nın  usta ellerinden çıkan bu lezzet şölenini tatmak isteyenler için paket servis de düşünülmüş. Müşteriler 220 00 80 no’lu telefondan işletme ile iletişime geçip sipariş verebilmekte.

‘Çardak 6’ işletme sahipleri yeni mekanın turizme uygun ve otantik görünümlü olarak yaptıklarını belirterek; “Yeni açtığımız iş yerimiz son derece modern ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde hizmet verecektir. Zengin bir menü çeşidimiz var. Dürüm Çeşitlerimiz, Porsiyon Çeşitlerimiz, Kilo İşi Çeşitlerimiz, Fast Food Yiyeceklerimiz, Çorbalarımız, İçeceklerimiz ve Açık Büfe Kahvaltımız olacak” dediler.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[3422 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2015-05-05]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE