ÇÖPÇÜ; EVET OYU İLE BÜYÜK TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ

Yazdır
Paylaş
Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü; “Tarihin dönüm noktasındayız. Türkiye 2023 yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasında olacak. Bunun yolunun, kalıcı siyasi istikrardan geçtiğini biliyoruz. Yarın sandıkta vereceğimiz ‘evet’ kararı ile büyük Türkiye’nin önünü açacağız.”
ÇÖPÇÜ; EVET OYU İLE BÜYÜK TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ
Türkiye yarın referandum heyecanını yaşacak. Anayasa Değişikliği için sandık başına geçecek olan halk, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için seçimini yapacak. Bu önemli tarih öncesinde Ak Parti İl Başkanı Ali Çöpcü, birlik ve beraberlik mesajı vererek, yarın gerçekleştirilecek olan referandum için; “16 Nisan'da Evet diyelim, devlet sistemine güçlü bir aşı yapalım, krizler, kaoslar, belirsizlikler ve istikrarsızlıklar bir daha hiç yaşanmasın, hizmet ve yatırımlar artarak devam etsin, Türkiye'nin elde ettiği kazanımlar kalıcı olarak korunsun, millet iradesi ile devlet yönetimi arasına hiçbir güç giremesin" dedi.

Son olarak, "İstikrar için, daha güçlü gelecek için, daha iyi yönetilebilir bir Türkiye için, koalisyonların olmaması için, sivil inisiyatifin iktidara tam gelebilmesi için, yarınların daha umutlu ve daha güzel olabilmesi için, çocuklarımızın ve torunlarımızın geleceği için evet demeliyiz” diyen Çöpcü; “Sinop da Türkiye gibi, bu konuda kararlı ve inançlı. Daha ciddi adımlarla yürümeye devam edecekler. Bu referandumdan sonra, sivil anayasa oylamasından sonra ülkemiz çok daha güçlü olacaktır. Daha iyi günler bizi bekleyecektir. 16 Nisan, sivil inisiyatifin çok daha güçlü bir şekilde, daha güçlü bir Türkiye, 80 milyonu kucaklayan bir ülke için "evet" diyoruz" diye 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[239 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-04-15]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE