CUNTACILAR 'KAYA'YA ÇARPTI

Yazdır
Paylaş
Geçici görevli olarak Habur Gümrük Kapısı Mülki İdare Amiri olarak atanan Sinop Vali Yardımcısı Kaya Çelik, kalp krizi ve beyin kanaması geçirerek yoğun bakıma kaldırıldı.
CUNTACILAR 'KAYA'YA ÇARPTI
Sinop Vali Yardımcısı olarak görev yapan Kaya Çelik geçici görev olarak Şırnak Habur Gümrük Kapısı Mülki İdare Amirliği görevini gerçekleştirmek üzere Şırnak'a gitti. Ancak Kaya Çelik, sürekli olarak cuntacıların tehditlerine maruz kaldı. Telefonla Kaya Çelik'i arayan cuntacılar, "Sıkı yönetim ilan edildi, sizi almaya geliyoruz ve gümrük kapısına el koyuyoruz" şeklinde tehditlerde bulundu.
 

Kaya Çelik ise cuntacıların tehditlerine karşılık olarak, "Beni ezmeden hiçbir yeri alamazsınız" diyerek dik durdu.

Ancak ısrarlı telefonlar ve tehditler yüzünden kalp krizi ve beyin kanaması geçiren Kaya Çelik, Dicle Üniversitesi'nde 12 saat ameliyatta kaldı.

11 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Kaya Çelik'in yakınları sosyal medyada destek kampanyası başlattı. Sinop Vali Yardımcısı Kaya Çelik'in sağlığına kavuşması için dua isteyen yakınları, darbecilere ateş püskürdü.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[251 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2016-07-26]
Orhan YAPICI - 2016-07-27 15:54:51
RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN, KAYA VALİM SİNOP HAVAALANINDAN SORUMLU VALİ YRD. İDİ ÇOK EVRAK GÖTÜRDÜM KENDİSİNE ALLAH TAN ŞİFA DİLİYORUM ÇOK ÜZÜLDÜM AİLESİNE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN...
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE