DEV PROJEDE ŞİRKET ORTAKLIĞI TAMAM

Yazdır
Paylaş
TR82 Bölgesi’nin kalkınmasına önemli katkı sağlayacak olan AB destekli 10,5 milyon Avro bütçeli dev projenin hayata geçirilmesi için önemli bir adım atıldı. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından yürütülen “Sinop’taki Temel Sektörlerin Rekabetçiliğinin Artırılması” projesi kapsamında Sinop Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan ve projede ana faaliyetleri icra edecek şirkete ortakların dâhil olma sürecinde anlaşma sağlandı.
DEV PROJEDE ŞİRKET ORTAKLIĞI TAMAM
Sinop TSO Balık Ürünleri A.Ş. adıyla Sinop Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kuruluşu tamamlanan şirkette Sinop İl Özel İdaresi, Sinop Belediyesi, Sinop Üniversitesi ve Abalı Su Ürünleri Kooperatifi ortak olarak yer aldı. Şirket kurulumu ve ortaklık süreci ile ilgili Sinop TSO’nun ev sahipliği yaptığı toplantıda bir araya gelen proje ortakları, şirketin ortaklık yapısını ele aldı.   

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı adına toplantıda yer alan Sinop Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Berkol Alevli, şirketin ortaklık süreci, kuruluş sonrası yürütülecek faaliyetler ve proje uygulama sırasındaki süreçler hakkında kurum temsilcilerine yönelik ayrıntılı bilgilendirme yaptı. Proje kapsamında şimdiye kadar yapılan çalışmaların da değerlendirildiği toplantı, 2019 yılında yapılacak çalışmaların ve istişarelerin ardından sona erdi. 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[40 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2019-01-30]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
E-GAZETE