Deva Partisi Ziyaretlertine Devam Ediyor

Yazdır
Paylaş
Demokrasi ve Atılım Partisi Sinop İl Teşkilatı, kongre süreçlerinde bazı kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.
Deva Partisi Ziyaretlertine Devam Ediyor
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA), parti teşkilatı çalışmalarına hızlı başladı. İçinde bulunduğu kongre sürecinde, kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra, sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden DEVA Partisi İl Teşkilatı, CHP İl Başkanı Av. İnan Savaş Yüksel, İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan’ı makamında ziyaret etti. DEVA Partisi Sinop Kurucu İl Başkanı Birhan Yalçın, Kurucu Merkez İlçe Başkanı Recep Gürhan Güleç ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Koop. Başkanı Gürsel Öz, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Haydar Gündoğdu, Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Sezgin Çilingiroğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Mehmet Yüksel’i ziyaret etti. Gerçekleşen ziyaretlerde, hayırlı olsun dilekleri iletilirken, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)Partisi İl Başkanı Birhan Yalçın yaptığı açıklamada; “25.06.2020 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’dan Kurucu İl Başkanlığı görevi almamızın akabinde kongre sürecimizi başlattık. İl ve İlçelerimizde teşkilatlanma çalışmalarımız devam ederken, bir taraftan da ziyaretlerimize başladık. Malumunuz pandemi süreci olması hasebiyle çok dikkatli olmak zorundayız. Bu anlamda gerekli tedbirlerimizi alarak ziyaretlerimize başladık. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bizleri nezaket ve içtenlikle karşılandığımızın özellikle altını çizmek isterim. DEVA Partisi olarak, yolumuz uzun, tüm yurtta olduğu gibi kentimizde de ciddi sıkıntılar var. Partimizin her bir neferi ile bu anlamda halkımız için mücadele edeceğiz. Ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam edecek.” Diye konuştu. 

 

DEVA Partisi, İlçe Kongrelerini tamamladıktan sonra, İl Kongresini Genel Başkan Ali Babacan’ın katılımlarıyla gerçekleştirecek.

 

 

 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[1160 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2020-10-03]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE