EĞİTİM ÇITASINI YÜKSELTECEĞİZ

Yazdır
Paylaş
Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, Sinop’ta eğitim kalitesi yükseltmek adına çalışacaklarını belirtti. Yıldız, “Bunun içinde en öncelikli projemiz sahadaki bütün öğretmenlerimizle her zaman birlikte olmak ve onları yapacakları kutsal görevlerinde desteklemek olacak” dedi.
EĞİTİM ÇITASINI YÜKSELTECEĞİZ
Geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız’a Sinop Pusulası Gazetesi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yıldız, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında verdiği bilgilerde Sinop’ta verimli ve başarılı çalışmalara imza atacaklarına inandığını söyledi. ZAMAN VE SABIR GEREKLİ Yıldız, eğitimde başarılı olabilmek için zaman ve sabıra ihtiyaç olduğunu belirterek, Sinop’ta eğitimdeki çıtayı yükseltmek için uzun vadeli zaman diliminde gereken her çalışmayı yapacaklarını söyledi.

Milli Eğitim camiası olarak, yürütecekleri eğitim hizmetleri ile çocukların yüreklerine dokunacaklarını söyleyen Yıldız, “İl Milli Eğitimi olarak öğretmenlerimizin ellerinden tutup yüreklerine dokunacağız. “Biriz, beraberiz, yanınızdayız” diyerek bizim için ne kadar değerli olduklarını gösterecek daha verimli ve başarılı çalışmalarını sağlayacağız. Öğrencimizin yüreğine dokunmaya çalışacağız. Ortaya koyacağımız projelerle çocuklarımıza güzel şeyler öğretmeye çalışacağız. Hep birlikte milli eğitim camiası olarak Sinop’ta güzel hizmetler vermeye çalışacağız. Sinop’u eğitimde en iyi yere getirmek için gecemizi gündüzümüze katarak elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[3603 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-10-06]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE