EN BÜYÜK AMACIMIZ SİZLERE LAYIK OLMAK

Yazdır
Paylaş
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Çöpcü; “Değerli hemşehrilerimizin görüş ve önerilerine kulak vererek, istişare ederek yeni projelerle hedeflerimizi belirleyeceğiz. Çocuklarımız ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz modern bir şehirde yaşamayı fazlasıyla hak ediyor. En büyük amacımız bu kıymetli şehrin kıymetli insanlarına layık olmaktır”
EN BÜYÜK AMACIMIZ SİZLERE LAYIK OLMAK
Yaklaşan yerel seçimler öncesi Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Çöpcü, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile esnaf ziyaretlerinin ardından kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam ediyor.

Cumhur İttifakı’nın Sinop Belediye Başkan Adayı olan Ali Çöpcü, 31 Mart yaklaşınken seçim gezilerini sürdürüyor. Çöpcü bu kapsamda Sosyal Güvenlik Kurumu, İl Özel İdaresi, AFAD, Kültür Merkezi ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerini ziyaret ederek kurumlardaki il müdürleri ve yetkili çalışanları ile bir araya geldi.

Çöpcü, ziyaretinde çalışmalarına değinerek proje ve hizmet alanında hedeflerini açıkladı. Kamu kurum ve kuruluşlarında yapmış olduğu ziyaretlerde kendisine gösterilen teveccühten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ali Çöpcü, 31 Mart Yerel seçimlerinde Sinop’ta yeni bir dönem ve hizmet bakımından daha faydalı çalışmalar içinde olmak içi ziyaretlerde vatandaşların görüş ve önerilerini aldıklarını belirterek; “Onları dinliyoruz, Sinop için yapılan ve yapılması amaçlanan çalışmaları konu ederek, değerli hemşehrilerimizin bizlere ne gibi katkı sunacağını da bu ziyaretlerimizde amaçlıyoruz. Kadim şehrimizin güzel insanları hizmetin ve ilgi ve alakanın en güzelini hak ediyor. Şehircilik anlamında ihtiyaç duyulan projeleri hayata geçirmek için Sinop halkının karşısındayız ve teveccühlerini bekliyoruz. Değerli hemşehrilerimizin görüş ve önerilerine kulak vererek, istişare ederek yeni projelerle hedeflerimizi belirleyeceğiz. Çocuklarımız ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz modern bir şehirde yaşamayı fazlasıyla hak ediyor. En büyük amacımız bu kıymetli şehrin kıymetli insanlarına layık olmaktır” ifadelerine yer verdi.

 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[792 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2019-03-09]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
E-GAZETE