FİNAL'DEN 'ÇİFTE' BAŞARI

Yazdır
Paylaş
Okullararası Genç Erkek ve Kızlar kategorilerinde Grup müsabakalarında ilimizi temsil eden Sinop Final Temel Lisesi Erkek ve Kız takımları, gruplarından çıkmayı başararak Türkiye Yarı Finalleri’ne katılmaya hak kazandı.
FİNAL'DEN 'ÇİFTE' BAŞARI
Sinop Final Temel Lisesi’nin Erkek ve Kız Basketbol takımları, ilimizde gerçekleştirilen okullararası Genç Erkek ve Kız müsabakalarında yakaladıkları birinciliğin ardından Giresun’da mücadele ettiği Bölge Şampiyonası’nda da başarılı sonuçlara imza atarak Türkiye Yarı Finalleri’ne katılmaya hak kazandı.

GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTILAR
Erkek ve Kız olmak üzere her iki takımının da Giresun’da mücadele verdiği grup müsabakalarında iki müsabakasını kazanan her iki takım da Sinop’u Türkiye Yarı Finalleri’nde temsil edecek. Göğsümüzü kabartan bu başarının ardından uzun süreden bu yana yine geçtiğimiz yıl Kız takımı ile Yarı Finallere katılmaya hak kazanan takım, bu kez hem erkek hem kız kategorilerinde aynı başarıyı tekrarlayarak büyük bir başarıya imza attılar.

“ÇOK MUTLUYUZ”
Takımın üst üste göstermiş olduğu bu başarıdan dolayı oldukça mutlu olduklarını belirten Sinop Özel Final Temel Lisesi kurucu müdürü Barış Mert, yaptığı açıklamada tüm takımı ve teknik ekibi tebrik ettiğini belirterek; “Sinop Özel Final Temel Lisesi olarak geçen sene kız takımızla gösterdiğimiz "Türkiye Yarı Finallerine" kalma başarısını bu sene, grubumuzdaki tüm maçları kazanarak erkek takımımızla elde ettik. Yine kız takımımız Erzincan temsilcisini yenerek gruptan çıkma başarısını gösterdi. Erkek takımımızın başarısına, kızlarımızı da ekleyerek dönüyoruz. Her sene okulumuz çıtayı daha yukarıya çekiyor. Bize destek olan okul yöneticilerimiz başta olmak üzere tüm "FİNAL" ailesine teşekkür ederim. En önemlisi de bu sporcuların bu zamana kadar yetişmesinde emeği olan tüm antrenör arkadaşlarıma, büyüklerime ayrıca teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[766 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-01-18]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE