GELECEĞE NEFES" SEFERBERLİĞİNE DESTEK

Yazdır
Paylaş
GELECEĞE NEFES
Sinop Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından ‘Geleceğe Nefes Ol’ kampanyası kapsamında 250 fidan Sinop Adalet Ormanına dikildi. Etkinlik kapsamında Sinop Adliyesi önünde vatandaşlara  da fidan dağıtıldı.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan daha yeşil bir Türkiye için ‘Geleceğe Nefes' kampanyası kapsamında Sinop Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından fidan dikimi yapıldı ve vatandaşlara fidan dağıtıldı.   Sinop Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından denetimli serbestlik yükümlüleri aracılığı ile 250 fidan Sinop Adalet Ormanında toprakla buluşturuldu. Etkinlik kapsamında Sinop Adliyesi önünde kurulan stantta,  Sinop Orman Müdürlüğü tarafından temin edilen   300 fidan, Hakimler ve Cumhuriyet Savcılıları , Adliye çalışanları , Denetimli Serbestlik çalışanları ve Denetimli Serbestlik yükümlüleri tarafından vatandaşlara dağıtıldı.

Ayrıca aynı zamanda, Gerze İlçesinde oluşturulan Adalet Ormanına ise Gerze Adliyesi Hakimleri ve Cumhuriyet savcıları ,Adliye çalışanları ile birlikte Denetimli Serbestlik çalışanları ve  Denetimli serbestlik yükümlüleri tarafından 160 fidan dikildi.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[19 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2019-11-14]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
E-GAZETE