Gerze MYO'dan Ankara'ya Çıkarma

Yazdır
Paylaş
Gerze Meslek Yüksekokulu Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı akademik personelleri Ankara’ya çıkarma yaptı
Gerze MYO'dan Ankara'ya Çıkarma
Gerze Meslek Yüksekokulu Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı akademik personelleri Ankara’ya çıkarma yaptı. Öğr. Gör. Mehmet Özkan Keleş, Öğr. Gör. Tuncer Zoral ve Öğr. Gör. İpek Gölbol, “Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları VI. Öğrenci Çalıştayı” sponsorluğunu üstlenen Gerzeli İş Adamı Hüseyin Yüksek ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

Ak Parti Sinop Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Nazım Maviş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Selçuk Sert, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Hızırreis Deniz, Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Mehmet Uğurelli, AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ve AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan’ı makamlarında ziyaret eden heyet, 4-5-6 Mayıs 2017 tarihlerinde Gerze MYO ev sahipliğinde düzenlenecek olan çalıştaya davet etti.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyaretlerde Sinop Milletvekili Maviş, Müsteşar Yardımcısı Sert, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Deniz ve MEB Müşaviri Uğurelli daveti olumlu karşılayarak çalıştaya katılacaklarını ifade ettiler.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[1107 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-05-01]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE