GÜÇLÜ BELEDİYE GÜÇLÜ BOYABAT

Yazdır
Paylaş
Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Söz konusu hizmet olunca ilk günkü aşkla çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Her alanda güçlü bir belediye olarak aktif halde çalıştıklarını ifade eden başkan Çakıcı; “Daha ekonomik, daha çağdaş bir belediye olmak için daha da güçlenmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
GÜÇLÜ BELEDİYE GÜÇLÜ BOYABAT
Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, göreve geldiklerinden bu yana profesyonel belediyeciliğin gereklerini yerine getirdiklerini belirterek; “Yaklaşık 2.5 yıllık süre zarfında hizmet üretmeye devam ediyoruz. Yani ilk günkü aşkla, heyecanla çalışıyoruz. Bizim tek derdimiz Boyabat” dedi.
“Bizim çalışma vizyonumuz ilçemize gelenleri buraya aşık etmek yönünde” diyen başkan Çakıcı, “Projelerimizi hayata geçirdiğimiz zaman dostlarımız, seçmenlerimiz ve Boyabat halkı belediyesiyle gurur duyacak” dedi.

Boyabat’ın her köşesini belediye hizmetleriyle tanıştırmak için gece- gündüz çalıştıklarını ifade eden başkan Çakıcı; “Bilindiği üzere ilçemizde ihtiyaç duyulan her noktada, duruma bağlı olarak, parke, asfalt ve betonlama çalışmaları yürütüyoruz. Bu anlamda Boyabat’ta ilk BSK asfalt dediğimiz yöntemle cadde ve sokaklarımızı asfaltlıyoruz. Yaptığımız yerlerinde alt yapılarını tamamlayarak daha sonra ilçemizin kaldırımlarını yaparak yollarla buluşturuyoruz. Amacımız ilçemizde çamurlu yol bırakmamak. . Boyabat'ımızı nakış nakış süsleyeceğiz, yapılacak çalışmaların ardından dört başı mamur bir Boyabat ortaya koyacağız” dedi.

Bunun yanı sıra park ve bahçelerin şehri daha yaşanılabilir mekânlar haline getiren önemli unsurlar olduğunun altını çizen başkan Çakıcı, çocuklara güven içerisinde, rahat zaman geçirebilecek alanlar yapmak için çalıştıklarını önemle vurguladı. Çakıcı; “İlçemizde çocukların oyun alanı olarak düzenlenen parklarda, oyun gruplarının bakım ve onarımını yaptık, çocuklarımız için yeni parklar oluşturduk, oluşturmaya devam edeceğiz. Mahalle ve sokaklarımızda değerlendirilebilecek her yeri çocuklarımız için oyun parkı, yetişkinlerimiz içinde hoş vakit geçirerek sosyal yaşamlarını sürdürebilecekleri yerler haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

Boyabatlıların her şeyin en iyisine layık olduğunun da altını çizen başkan Çakıcı; “Parklarımızı vatandaşlarımızın dinlenmeleri ve keyif almaları için düzenliyoruz ve sürekli kontrol altında tutuyoruz. Şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın sosyal alanda yaşam kalitesini artırabilmek adına başta Park ve Bahçeler Müdürlüğü olmak üzere çevreye duyarlı hizmetlerimizi sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Tek dertlerinin Boyabat olduğunu belirten Çakıcı; “Biz seçildiğimizden bu yana işimizle uğraşıyoruz. Boyabat’ı nasıl kalkındırabiliriz bunun çabası içerisindeyiz. Derdimiz Boyabat yani. Gece gündüz Boyabat’ımız için çalışıyoruz. Aile terbiyemiz, aldığımız siyasi terbiye de bu yönde. Kavgacı değil, yapıcı anlayışa sahibiz. Annem ve babam bana haram lokma yedirmedi. Bende çocuklarımı yedirmedim. Allah da bana yedirmeyi nasip etmesin. Allah seçmenlerimize ve halkımıza bizi mahcup etmesin. Mahcup olmamak için biz de çalışacağız” sözlerini kaydetti.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[630 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2016-10-06]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE