'GÜZEL HİZMETLER İÇİN YOLA KOYULDUK'

Yazdır
Paylaş
Sinoplu işadamı Seyit Ali Çetin, AK Parti’den Sinop Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için müracaatını yaptı.
'GÜZEL HİZMETLER İÇİN YOLA KOYULDUK'
Sinop’un başarılı iş adamı Seyit Ali Çetin, dün AK Parti Sinop İl Başkanlığı’na Sinop Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı. AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü’ye başvurusunu teslim eden Seyit Ali Çetin, yaptığı açıklamada, “Hayırlısıyla başvurumuzu yaptık. Rabbim inşallah hayırlı eylesin diyorum. Bundan sonra takdir Cumhurbaşkanı’mızındır. Diğer aday adaylarımızın hepsi de birbirinden değerli ve kıymetli adaylar, Cumhurbaşkanımız bu arkadaşlarımızla birlikte aramızdan birini tercih edecektir. Cumhurbaşkanımız hangi aday ve isim üzerinde tensip buyururlarsa, teşkilat olarak hepimizin arkasında olacağına inancımız tamdır. Sonuna kadar mücadelemizi verip, inşallah Sinop Belediyesi’nin burcuna 31 Mart 2019 akşamı AK Parti bayrağını hep beraber dikeceğiz” dedi.

"Şehrimizin her köşesini, her noktasını biliyorum” diyen Çetin, “Biz aday olsak da olmasak da bu teşkilatın, bu davanın ve milletimizin daima emrindeyiz. Hangi arkadaşımız aday olursa hepimiz samimiyetle onun yanındayız" ifadelerini kullandı.

Seyit Ali ÇETİN kimdir?

1970 yılında Sinop’un Mertoğlu köyünde dünyaya gelen Seyit Ali Çetin, İlkokulu Mertoğlu köyünde, Ortaokul ve Lise’yi ise Sinop Lisesi’nde tamamladı. Öğrenim hayatından sonra ticaret hayatına atıldı. 1987 yılında nakliyeci olarak işe başlayıp ardından Çetin Nakliyat Yakıt Sanayi şirketini (petrol, odun, kömür, hazır beton) kurarak bu sektörde iş hayatına atıldı. Halen S.S. 6 No’lu Dolmuşçular ve Halk Otobüsleri Kooperatifi başkanlığını  sürdürmekte. Ayrıca sektöre bağlı olarak Çetin Beton ve Teknik Beton adı altında Sinop’un il ve ilçelerinde hizmet vermekte. Evli ve 2 çocuk babası.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[354 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-11-17]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
İhale ilanı
E-GAZETE