HATIRASI HEP YAŞAYACAK

Yazdır
Paylaş
Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde çalışan ve Sinop’ta birçok kesim tarafından sevilen Atilla Gençgün (48), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Vefat haberi ile sevenlerini yasa boğan Gençgün’ün organları iki kişiye hayat olacak.
HATIRASI HEP YAŞAYACAK
Geçtiğimiz hafta yüksek tansiyona bağlı olarak geçirdiği beyin kanaması nedeniyle Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Sinop’un sevilen simalarından Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği çalışanı Atilla Gençgün’den acı haber geldi. Yaklaşık 1 haftadır sürdürdüğü yaşam mücadelesini 23 Kasım Cuma günü kaybeden Atilla Gençgün’ün vefat haberi Sinop’ta üzüntüyle karşılandı.

ORGANLARI UMUT OLDU
Erken yaşta hayatını kaybederek sevenlerini yasa boğan Atilla Gençgün’ün organlarından bir kısmını ise bağışladığı öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi’nde tedavi gördüğü sırada hayatını kaybeden Gençgün’ün karaciğerleri iki gence umut ışığı olacak.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİ
Öte yandan Atilla Gençgün için cenaze töreni düzenlendi. 24 Kasım Cumartesi Saat 14:00'da Kaleyazısı Mahallesi Öztürk Sokaktaki evinden alınarak Alaaddin Camisine getirilen Gençgün’ün naaşı, ikindi namazına müteakip Çukurbağ aile kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi. Gençgün’ün cenazesine çok sayıda yakın, dost ve akrabasının yanı sıra CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, CHP Merkez İlçe Başkanı Tolga Kara, CHP Belediye Başkan Aday Adayı Barış Ayhan, Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yüksel ve Oda çalışanları katıldı.
 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[733 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-11-26]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
E-GAZETE