HEDEFİMİZ İKİ VEKİL

Yazdır
Paylaş
Erken seçim çalışmalarının start aldığı son günlerde iktidar partisi Ak Parti’de milletvekilliği aday adaylığı başvuruları da tüm hızıyla başladı. Sinoplu işadamı Seyit Ali Çetin de milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu yaparak hizmet yarışında ‘Ben de varım’ dedi.
HEDEFİMİZ İKİ VEKİL
Sinop’un başarılı ve tanınan iş adamlarından Seyit Ali Çetin, 24 Haziran seçimleri için aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu belirterek: “Sinop'umuza tüm ilçeleriyle birlikte hizmet götürmeye talip olduk. AK Partimize yakışır azimle, gayretle ve özveriyle sorumluluk bilinci içinde çalışmalarımızı yapmak üzere yola çıktık” dedi.

Sinop’lu İş Adamı Seyit Ali Çetin Ak Parti il binasına gelerek başvurusunu İl Başkanı Ali Çöpcü'ye teslim etti. Çetin milletvekilliği aday adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında;  ''24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinde AK Partiden Sinop Milletvekili aday adaylığı başvurumu AK Parti Sinop İl Başkanlığına teslim ettim. Sinop'umuza tüm ilçeleriyle birlikte hizmet götürmeye talip olduk. Gecemizi gündüzümüze katarak, dilimizin döndüğünce, gücümüzün yettiğince hizmet etmek ve Sayın Cumhurbaşkanımızın davasını dava edinerek, kimsesizlerin kimsesi olmak ilkesiyle bu yola çıktık. Tüm dostlarımızdan dua ve desteklerini bekliyorum” dedi.

Millet olarak birlik ve beraberlik içinde sarsılmaz köklü bir demokrasiye, refah seviyesinin yüksek olduğu güvenli, huzurlu ve özgür bir ülkeye sahip olabilmemiz için 24 Haziran seçimlerinin hayati bir önem taşımakta olduğunu belirten Seyit Ali Çetin; “Gelişmiş güçlü bir Türkiye için bu yeni güçlü yönetim sisteminin hayata geçmesinde her bir vatandaşımıza sorumluluk düşerken bizlere de düşen büyük sorumluluğun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bu gün, 24 Haziran seçimlerinde, halka hizmet yolunda halkın gönlünde taht kuran Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda güçlü bir destekle seçilmesi için ve AK Partimizin çıtasını daha yükseklere taşıyarak yüksek sayıda milletvekilini meclise taşımak için özveriyle çalışma günüdür” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

Sinop kamuoyunda son günlerde dile getirilen, teşkilatlar ve partililer tarafından sevilen saygı duyulan Çetin'in milletvekili listesine girebileceği ileri sürülüyor.

 

 

 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[166 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-04-30]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE