İHALE İLANI

Yazdır
Paylaş
T.C. SİNOP İCRA DAİRESİ 2019/365 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
İHALE İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:

Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50'sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50'sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadansonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.'nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur. 22/01/2020

1.İhale Tarihi            : 12/03/2020 günü, saat 14:00 - 14:05 arası.

2.İhale Tarihi            : 30/03/2020 günü, saat 14:00 - 14:05 arası.

İhale Yeri                  : İncekaralar Yediemin Otoparkı - Ordu Köyü Yukarı Mah. No:3 MERKEZ / SİNOP

No

Takdir Edilen Değeri TL.

Adedi

KDV

Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)

1

75.000,00

1

%1

55 BCZ 91 Plakalı , 2017 Model , FIAT Marka , 356 Tipli, FIAT EGEA multijet Beyaz renkte, araç çalışır vaziyettedir. Görünen kilometresi 45.407, araç temiz halde, koltuklar kirli. Kaput açılmıştır. Görünen durumu temiz. Anahtarı ve ruhsatı vardır.

 

 

 

 

Not : 1-Satışa çıkarılan aracın yedieminin bulunduğu adreste ihaleye katılacaklarca görülmesinin ihaleye katılacakların menfaatlerine olduğu, aracı gördükleri hali ile alacakları ve satışsonrası olabilecek menfii durumları baştan kabul etmiş oldukları ile Müdürlüğümüzün bu hususta sorumlu tutulamayacağı hususu ihtar olunur.

                 2- İhale katılımcıları satışa konu aracı ihalesi yapılan aracın bulunduğu yukarıda yazılı ihale yerinde görebileceklerdir.

3- KDV VE DİĞER HUSUSLARDA SATIŞ TARİHİNDE YÜRÜRLÜKTE OLAN KANUN, KHK HÜKÜMLERİ UYGULANIR.

(İİK m.114/1, 114/3)

11 NOLU İLAN

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[2797 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2020-01-25]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
E-GAZETE