İLÇEYE YENİ PAZAR YERİ

Yazdır
Paylaş
Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek, ilçeye yeni ve modern bir kapalı pazar yeri yapılacağını söyledi. Kapalı Pazaryeri inşaatının yapım ihalesinin tamamlandığını belirten başkan Şimşek, ilçede çalışmaların programlandığı gibi devam ettiğini söyledi.
İLÇEYE YENİ PAZAR YERİ
Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek, ilçeye yeni bir pazar yerinin yapılacağını söyledi. Eski Pazar yerinin ilçeye yakışmadığını ve beklentileri karşılamadığını belirten başkan Şimşek, Kapalı Pazaryeri inşaatının yapım ihalesinin tamamlandığını söyledi. Başkan Şimşek; “ Şimdiki Pazar yeri ilçeye yakışmıyordu. Yeni yapacak olan Pazar yeri daha modern ve daha kullanışlı olacak. İnşallah vatandaşlarımız da çok beğenecek. Bizler hizmet için varız ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esas olan hizmettir” dedi.

ALTYAPI VE ÜSTYAPI SORUNLARI TAMAMEN BİTMİŞ DURUMDA
İlçede alt yapı ve üst yapı olmak üzere hiçbir sorunun kalmadığını ifade eden Şimşek; “Dedik ki; yol medeniyettir. Belediye demek su demek, içme suyumuz tamam, çöp arıtma ve bertaraf sistemimiz çalışır durumda, suyumuzu sorunsuz bir şekilde musluklarımızdan içebiliyoruz. Alt yapıyı tamamen bitirdik. Artık Erfelek’in altyapı ve üstyapı sorunları tamamen bitmiş durumda. Şuanda kilit parke çalışmalarımız devam ediyor. 10 bin metrekare kilit parke taşı ihalesi yapıldı. Geçen hafta yapımına başlanan Müderris Ali Sokaktaki kilit parke çalışmaları tamamlandı. Şimdi çalışmalar Cevizli sokakta devam ediyor. İnşallah kilit parke taşı döşenmemiş mahallemiz kalmayacak” diye konuştu.

DAR GELİRLİ VATANDAŞLARA GIDA PAKETİ DESTEĞİ

Belediye olarak Ramazan ayında bu yıl dar gelirli vatandaşlara gıda yardımı ve desteği sağlayacaklarını belirten başkan Şimşek; “Ramazan ayı iyiliklerin daha çok yapıldığı ve yardımın üst seviyede yaşandığı bir aydır. Bizde belediye olarak bu yıl dar gelirli vatandaşlarımızın yanında elimizden geldiği kadar olmaya gayret edeceğiz.. Gıda paketlerimizi yaparak ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Vatandaşlarımıza bu şekilde bir nebze olsun destek olmak istedik” ifadelerine yer verdi.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[16 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-06-01]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE