'İLK İŞİMİZ PROJE UYGULAMA BİRİMİ'

Yazdır
Paylaş
Sinop İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atanan Memur-Sen'e bağlı Tarım-Orman Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir-Sen) Genel Başkan Yardımcısı Şahin Değirmen, ilk işlerinin müdürlük bünyesinde uygulamaya birimini hayat geçirmek olduğunu söyledi.
'İLK İŞİMİZ PROJE UYGULAMA BİRİMİ'
Sinop Pusulası Gazetesi olarak Sinop İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine Şahin Değirmen’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Ziyarette Sinop’ta görev yapmaktan mutluluk duyacağını ifade eden Değirmen, müdürlük bünyesinde proje uygulama biriminin olmadığına dikkat çekti ve ilk işlerinin bu birimi hayata geçirmek olduğunu söyledi. Sinop’un özelinde uygulanabilir olan projelere imza atacaklarını belirten Değirmen; “ rantabl, ekonomik olan ve insanlara gelir getirecek, insanların Sinop’ta yaşamasını özendirecek hangi proje varsa inşallah bu çalışmaları süzgeçten geçirip Sinop’umuzda inşallah uygulayacağız” diye konuştu.

Bunları hayata geçirmek için zamana ihtiyaç olduğunu belirten Değirmen; “İnsanların yetişmesi lazım bu konuda. Bizlerle birlikte çalışacak arkadaşlarımızın ufuklarının açılması, eğitilmeleri gerekiyor. İnşallah bu konuda önce eğitim verip sonra da bizler bu çalışmalarımızı hayata geçirmek istiyoruz” dedi.

Değirmen; “Bizim hedeflerimiz her anlamda. Su ürünlerinden, meyveciliğe, sebzecilikten küçük veya büyükbaş hayvancılığa tüm bu alanlarda farklı farklı projelerimizi çalışma arkadaşlarımızla uygulama yoluna gideceğiz” ifadelerine yer verdi.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[1036 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-01-18]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE