İŞ DÜNYASI İSTANBUL'DA

Yazdır
Paylaş
Sinoplu iş adamlarını buluşturacak olan 1. Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu bugün kapılarını ziyaretçilerine açıyor. İlk defa yapılacak olan forumda yine ilk defa Sinoplu İş Adamları çalışmalarını vitrine çıkarmış olacak. Sinoplu İş Adamları’nın birlik ve beraberlik içinde yaptığı başarılı çalışmalara bir yenisini daha ekleyecek olan SİAD, bu proje ile dernek geleneğine; organizasyonel inovasyon katmaktaki kararlılığını ispat ediyor.
İŞ DÜNYASI İSTANBUL'DA
Bugün başlayacak olan 19 Kasım’a kadar İFM – İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan forumla, Sinoplu İş Adamları çalışmalarını İş Dünyası ile paylaşma imkânı bulacak. Türkiye’nin yanı sıra Global piyasalarda dünyanın birçok şehrinde ve ülkesinde faaliyet gösteren, seçkin iş adamlarının iştirakleri ile katılım sağlayacakları forumda, Sinoplu İş Adamları Derneği’nin, organizasyonel inovasyonun ilklerinden olacak.

Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan, yaptığı açıklamada bugün başlayacak olan forum ile ilgili olarak İş Adamlarının çok yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını belirterek Sinop İş Dünyasına Teşekkür etti. Global PR anlayışı ile Alanında Uzman Kadroların, İş Geliştirme ve Süreç Yönetmenlerinin de desteğini alarak projelendirilen forum, Global Fuarcılık kalitesi ile gerçekleştirileceğini belirten Başkan Orhan, 4 gün sürecek olan I. Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu kültürel etkinliklere, iş dünyasına yönelik sempozyum ve söyleşilere de yer verdiklerinin altını çizdi.

I. Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu’nun açılacağı günün nihayet geldiğini kaydeden Başkan Orhan; “İlk kez böyle bir organizasyonu yapmak bize nasip oluyor. Şahsım ve Yönetim Kurulum adına, bu işe destek olan tüm SİAD ailesine çok teşekkür ediyorum. Yine bir ilki gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşayacağız. Tüm iş dünyasını, ticaretlerine ışık tutacak ve inovasyon kazandıracak olan forumumuza bekliyoruz. Bu forum, Sinop İş Dünyasına hayırlar getireceği inancındayım. Katılımcı ailemizin PR çalışmalarında, Forumumuz ile tüm dünyaya değerlerini sunma imkânını yakalayacağı, inancını da taşımaktayım” diye konuştu.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[4 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-11-16]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
İhale ilanı
E-GAZETE