KOCAELİ VALİMİZİ ZİYARET

Yazdır
Paylaş
Sinoplu İş Adamı Hüseyin Yüksek ve beraberinde Kandıra Belediye Başkanı Ünal Kökmen, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.
KOCAELİ VALİMİZİ ZİYARET
Sinoplu İş Adamı ve Dikmen Eski Belediye Başkanı Hüseyin Yüksek ile Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  Kocaeli Valisin Hüseyin Aksoy’a nezaket ziyaretinde bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür ettiler.

Aksoy’un valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette Diyarbakır’da görev yapmakta iken Kocaeli Valiliği’ne atanan Hüseyin Aksoy’a, Hüseyin Yüksek ve Ünal Kökmen yeni görev yerinde başarılar dileyerek vali Aksoy’a çiçek hediye etti.

Bir dönemi Samsun Valiliği görevini de yerine getiren Hüseyin Aksoy, Yüksek ve Kökmen’in gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek; “Sinoplu iş adamlarımızdan Hüseyin Yüksek’i ve başkanımız Ünal Kökmen’i yeni görev yerim olan Kocaeli’de ağırlamaktan memnuniyet duydum. Kendileri ile ilişkimiz öncelere dayanmakta, kendilerini burada görmekten mutlu oldum” ifadelerini kullandı.

Sinoplu İş Adamı Hüseyin Yüksek, vali Aksoy ile çektirdiği hatıra fotoğrafının ardından Vali Aksoy’a yeni görev yerinde başarılar diledi.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[5 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-11-11]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE