KURTULUŞUN TEK ADRESİ ‘MİLLİ GÖRÜŞ‘

Yazdır
Paylaş
Saadet Partisi Sinop İl Başkanlığına Cavit Üçüncüoğlu yeniden seçildi. Kongrede konuşan İl Başkanı Üçüncüoğlu, “Milli Görüş, kurtuluşun tek adresidir ve kapıları herkese açıktır” dedi.
KURTULUŞUN TEK ADRESİ ‘MİLLİ GÖRÜŞ‘
Saadet Partisi Sinop 4. Olağan Kongresi dün yapıldı. Aşıklar Düğün Salonunda yapılan kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başladı. Kongrenin Divan başkanlığını Bolu eski milletvekili Fethi Görür yaptı. Tek liste ile gidilen seçimde, kullanılan 25 oyun tamamını alan Cavit Üçüncüoğlu, yeniden il başkanı seçildi.
Kongrede konuşan Cavit Üçüncüoğlu; “Önemli bir zamandayız ve kritik bir dönemi birlikte yaşıyoruz. Bu dönemin en büyük acılarını barışın teminatı olan biz Müslümanlar yaşamaktayız. İslam beldelerindeki kardeşlerimiz ülkemizi kurtuluş adresi görüp, ülkemize hicret ederken, ülkemiz insanı huzur ve barış ararken, ülkemizdeki işsizlik ve borç rakamları rekor kırarken, ithalata dayalı ihracat nedeniyle büyük cari açıklar verilirken, yapılan açık bütçe sebebiyle rantiyeye her sene 50 milyar aktarılırken, şişme rakamlar ve haberlerle bu gerçekler örtbas edilmektedir” dedi.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[241 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-02-20]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE