MERKEZ İLÇE ÖZÇELİK İLE, YOLA DEVAM“ DEDİ

Yazdır
Paylaş
Ak Parti hafta sonu gerçekleştirdiği kongre ile Merkez İlçe Yönetim’ini belirledi. Kongreye tek liste ile giren mevcut başkan Fatih Özçelik, oyların tamamını alarak tekrar Merkez İlçe Başkanı oldu.
 MERKEZ İLÇE  ÖZÇELİK İLE, YOLA DEVAM“ DEDİ
AK Parti Sinop Merkez İlçe Başkanı Fatih Özçelik, yapılan kongrede güven tazeleyerek tekrar ilçe başkanlığına seçildi.

Geçtiğimiz haftalarda Saraydüzü, Boyabat ve Dikmen ilçelerinde kongrelerini gerçekleştiren AK Parti, Sinop merkezde de Merkez İlçe Kongresi’ni yaptı.

Halk Eğitim Merkezi Salonunda yapılan kongreye; AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, 25. Dönem Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak, İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Gündoğdu, ilçe belediye başkanları, il ve ilçe teşkilatları, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Kongreye tek liste ile katılan mevcut başkan Fatih Özçelik'in, oyların tamamını alarak yeniden bu görevine devam etti. Başkan Özçelik kongre sonunda yaptığı açıklamada; “Sinop Merkez İlçe 6. Olağan İlçe Kongremizi İl Koordinatörümüz Cumhur Ünal, Milletvekilimiz Dr. Nazım Maviş, İl Başkanımız Ali Çöpçü, 25.Dönem Milletvekilimiz Cengiz Tokmak, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, İl teşkilatımız, İl ve Belediye Meclisi üyelerimiz, teşkilat mensuplarımız, muhtarlarımız, delegelerimiz, STK temsilcilerimiz ve değerli misafirlerimizin yoğun katılımları ile gerçekleştirdik. 8 Kasım 2014’den bu yana beraber çalıştığımız bazı yol arkadaşlarımız teşkilattaki görevlerini başka arkadaşlara devrettiler. Ben bu yol arkadaşlarıma göstermiş oldukları fedakarlıklarından ve başarılarından dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni görev alan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyor, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kongre sonrasında Ak Parti Merkez İlçe’nin yeni yönetimde şu isimler yer aldı; Bülent Okutan, Ali Gündoğdu, Necip Tekin, Mükail Keleş, Ahmet Dikmen, Recep Gürhan Güleç, Gürsel Karataş, Gökhan Gelçetin, Cevat Sürer, Mehmet Tekin, Adem Mehmetbeyoğlu, Mustafa Demir, İbrahim Olgun, Ufuk Öztürk, Satı Ergün, İlknur Tek, Seyhan Göktepe, Semiye Taban ve Çiğdem Ergün.

Haber Merkezi

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[352 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-09-25]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE