MÜSİAD iftarda buluşturdu

Yazdır
Paylaş
MÜSİAD Sinop Şubesi tarafından düzenlenen iftar programı, iş dünyası, siyaset, bürokrasi ve STK'ları bir araya getirdi.
MÜSİAD iftarda buluşturdu
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından Sinop Üniversitesi (SNÜ) Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelinde gerçekleştirilen iftar programına katılım yoğun oldu. 

Sinop'un önemli isimlerinin yer aldığı programa; Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu başta olmak üzere iş dünyası, siyaset, bürokrasi, medya mensupları, muhtarlar ve STK temsilcilerinden oluşan geniş bir davetli topluluğu katıldı. 

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ
Programda konuşan MÜSİAD Sinop Şube Başkanı Cengiz Tokmak, davete icabet eden tüm misafirlere teşekkür etti. Cengiz Tokmak konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı verdi. Tokmak, "Unutmayalım ki, birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe her geçen gün daha da güçleneceğiz. Demokrasinin gereği farklı düşüncelerimiz, farklılıklarımız olsa da bizi biz yapan ortak değerlerimizde buluşabilen bir milletiz. Bizim gücümüz birlik ve beraberliğimizden geçiyor." dedi.

Barış içinde bir dünya arzuladıklarını belirten Tokmak, “Çocukların öldüğü, masumların ezildiği, savaşların olduğu bir dünya istemiyoruz. Biz yaşanabilir bir dünya istiyoruz” dedi.

MÜSİAD'IN ÖNEMLİ BİR MİSYONU VAR
Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu da konuşmasında Cengiz Tokmak ve MÜSİAD yönetimine teşekkür etti. Karaömeroğlu, " MÜSİAD sivil toplum kuruluşları arasında çok önemli bir konuma sahip olan, kendi işlerinin yanında Ülkemizin dertleriyle dertlenmiş, sorunlarıyla ilgili bizler de ne yapabiliriz kaygısıyla bir araya gelen iş adamlarımızdan oluşan bir sivil toplum kuruluşudur. MÜSİAD’ın bugün ülke ekonomisinin kalkınmasında, Sinop'un kalkınmasında, burada olan ve olmayan bütün üyelerimizin katkı ve çabalarıyla çok büyük gayretleri var. Yurtdışına ulaşan, yurtdışındaki büyük girişimlere ve yatırımlara kadar ulaşan büyük zenginliği var. Ama öte yandan ahlakı ve ahlak temelinde kalkınmayı ve inanç ile birlikte buluşmuş bir toplum idealine bu toplumu taşıma noktasında da çok güzel bir misyonu var. Ben müteşekkirim ki Sinoplu iş adamlarımız, ticaret erbaplarımız ilimizi ve ülkemizi güçlü kılacak, gelecek yarınların daha güzel olması adına hepimizi, toplumumuzu, çoluk çocuğumuzun geleceğini daha iyi koruma adına, kurtarma adına üzerlerine düşen görevi çok iyi bir şekilde yapıyorlar ve yapıyorsunuz" diye konuştu. 

Program, çay sohbeti ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[197 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2022-04-27]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE