Rütbeyi Eşi Vali Çetinkaya Taktı!

Yazdır
Paylaş
Sinop Valisi Dr. Yasemin Özata Çetinkaya, İl Jandarma ve Garnizon Komutanlığı’nda görevli askeri personelin rütbe terfi törenine katıldı. Törende Vali Çetinkaya’nın eşi Garnizon Komutan Yardımcısı Yarbay Temel Çetinkaya, Albaylığa terfi etti; rütbesini de eşi Vali Çetinkaya takdim etti.
Rütbeyi Eşi Vali Çetinkaya Taktı!
Sinop Valisi Dr. Yasemin Özata Çetinkaya, Sinop Garnizon ve Jandarma Komutanlığı’nda görevli askeri personelin terfi törenine katıldı.

 

Bir üst rütbeye terfi eden askeri personel için düzenlenen törene Vali Çetinkaya’nın yanı sıra İl Garnizon ve Jandarma Komutanı Şefaattin Serten, İl Emniyet Müdürü Yusuf Biner, askeri personel ve eşleri katıldı.

Törende konuşma yapan J. Alb. Şefaattin Serten terfi eden personele yeni görevlerinin hayırlı olması dileklerini iletti ve başarılar diledi. Törende 1 Yarbay Albaylığa, 3 Üst Teğmen Yüzbaşılığa, 11 Astsubay bir üst rütbeye, 32 Uzman Jandarma ise bir üst rütbeye terfi ettiler.

Terfi eden askerler arasında bulunan İl Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Temel Çetinkaya ile birlikte J. Kd. Ütğm. Mehmet Ayça, J. Asb. Kad. Ü Çvş Orhan İhsan Kaplan, Uzm. J. VI. Kad. Çvş. Kazım Suna, Uzm. J. VI. Kad. Çvş. Ahmet Toraman, Uzm. J. II. Kad. Çvş. Serbay Kekeç’e rütbelerini Vali Yasemin Özata Çetinkaya takdim etti. Ardından İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Şefaattin Serten, İl Emniyet Müdürü Yusuf Biner’in diğer askeri personele rütbelerinin takdimi ile tören sona erdi.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[3115 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2015-08-31]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE