Sevgi Evindeki Çocukları Sevindirdiler

Yazdır
Paylaş
Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Sinop Mikro Finans Şubesi mikro girişimcileri ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Sinop Sevgi Evindeki çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
Sevgi Evindeki Çocukları Sevindirdiler
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Sinop Mikro Finans Şubesi tarafından Sevgi Evinde kalan çocuklara 23 Nisan şenliği düzenlendi. Düzenlenen kutlamada sevgi evlerinde kalan çocuklar dolayısıyla eğlendiler. Heyecanlı dakikaların yaşandığı kutlamalarda duygulu anlar da yaşandı. Etkinlikte çocuklara hediyelerin yanı sıra ikramlarda yapıldı.

Amaçlarının çocukları mutlu etmek olduğunu dile getiren Sinop Mikro Finans Şubesi  Müdürü Ayşe Banu Turgut, “Biz bu özel günde Sevgi Evlerinde kalan çocukların yanında olmak istedik. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bayram  atmosferinde kutlamalarını istedik. Bu bağlamda böyle bir etkinlik düzenledik. Çok güzel de oldu. Çocuklarımızla birlikte eğlendik, oyunlar oynadık.  Onların coşkusuna ortak olduk.  Bizler çocuklarla iç içe olduğumuz bu ortamdan son derece büyük bir keyif aldık” dedi.

Etkinlikte Sinop Mikro Finans Şubesi  Müdürü Ayşe Banu Turgut’un yanı sıra Saha Sorumlusu Tarık Özdemir,  Mikro girişimciler Hamide Kalındamar, Ata Kalındamar, Nebide Aksoy, Nurten Gönenç, Neriman Çöpçü, Nilgün Çınar da yer aldılar.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[3375 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2019-04-26]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İHALE İLANI
İHALE İLANI
İHALE İLANI
E-GAZETE