Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetinden İl Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyareti

Yazdır
Paylaş
Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin Makamında Şehit edilmesini protesto ettiklerini belirterek “Hiçbir neden bir insan hayatına mal olamaz” açıklamasında bulundu.
Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetinden İl Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyareti
Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin şehit edilmesi,  Personel şube müdürü Ercan Polat ve koruma Polisi Yiğit Can Köksal’ın yaralanması ile neticelenen olay ile ilgili Sinop İl Emniyet Müdürlüğüne giderek baş sağlığı dileğinde bulundular. Sinop İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’in cenaze törenine katılmak için Rize’ye gitmesi nedeni ile İl Emniyet Müdür Vekili Alparslan Özdağlı’yı makamında ziyaret eden Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti yönetim Kurulu üyeleri olayı şiddetle kınadıklarını ve protesto ettiklerini belirterek Şekit İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için başsağlığı, yaralı iki etşkilat mensubu içinde acil şifa dileklerini ilettiler.

Taziye ziyaretinde konuşan Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel hiçbir nedenin bir insanın hayatından önemli olamayacağına işaret ederek “olayı şiddetle protesto ediyoruz. Sayın Alparslan Özdağlı’nın şahsında tüm emniyet teşkilatına başsağlığı, yaralı polislerimiz içinde acil şifa dileklerimizi sunuyoruz “ dedi. Taziye ziyareti ile ilgili başsağlığı dileklerini kabul eden Sinop İl Emniyet Müdür Vekili Alparslan Özdağlı’da Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetinin hassasiyeti nedeni ile memnuniyetini dile getirerek “ Sinop basını ile karşılıklı anlayış esası çerçevesinde uyumlu bir çalışma yürütüyoruz. Rize İl Emniyet Müdürümüzün şehit edilmesi ve iki arkadaşımızın yaralanması ile ilgili Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetimizin ziyaretinden de şahsım ve teşkilatımız adına son derece mutlu olduk. Teşekkür ediyoruz” dedi.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[56 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-12-13]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
E-GAZETE