SİNOP 'ADDAX' İLE BULUŞUYOR!

Yazdır
Paylaş
Sinop’ta alışveriş dünyasına yeni bir yüz daha geldi. Bayanlara yönelik giyim üzerine hizmet verecek olan ‘Addax’ mağazası yarın (18 Nisan Cumartesi) açılıyor.
SİNOP 'ADDAX' İLE BULUŞUYOR!
Sinop’ta yeni bir giyim mağazası daha hizmete giriyor. Kaleyazısı Mahallesi Sakarya Caddesi üzerinde sadece bayanlara yönelik hizmet verecek olan ‘Addax’  giyim mağazası yarın açılıyor. Bayan giyim üzerine bol çeşit ve ürünün bulunduğu mağazanın İşletme Yöneticisi Kenan Yıldırım, uygun fiyatlarla ve zengin ürün çeşitliliği ile Sinoplulara hizmet vereceklerini söyledi. 1984 yılında Bafra’da Ufuk Giyim olarak sektöre atıldıklarını belirten Kenan Yıldırım; “Firmamız 31 yıldır Bafra’da hizmet veriyor. Bafra’da 3 tane şubemiz ve bu şubelerimizde çalışan 25 personelimiz var. Toplamda 2 bin 500 metrekarelik bir alanda hizmet veriyoruz giyim sektöründe.  Bir tane de Favori Tekstil olarak imalatımız var. Orada da 150 kişi çalışmakta ve 5 bin metre karelik kapalı bir alanda hizmet veriyoruz” dedi.

Dördüncü şubelerini de ‘Addax’ tabelası adı altında Sinop’ta açtıklarını kaydeden Yıldırım, “Burada12 personelle hizmet vereceğiz. Buradaki hizmet yönümüz tamamen bayan üzerine olacak. 15-40 yaş aralığında bayanları giyindireceğiz. Tamamen kaliteli, şık ve fiyat odaklı ürünler satacağız. Yani insanlar buraya geldiklerinde ve bizim fiyatlarımızı ve ürün çeşitlerimizi gördüklerinde çok şaşıracaklar. Bu sadece giriş amaçlı değil bundan sonra da fiyatlarımız bu şekilde olacak. Fiyat anlamında kendimize çok güveniyoruz. Müşterilerimiz çok şaşıracaklar” şeklinde konuştu.

Hizmet odaklı şık bir mağaza yaptıklarını belirten İşletme Yöneticisi Kenan Yıldırım; “2 senedir biz zaten Sinop’ta yer bakıyorduk. Araştırmalar içerisindeydik. Sinop güzel bir şehir. Buraya ‘Addax’ tabelası adı altında olmayan bir şeyi getirdik. Bu ‘Addax’ın hizmet verecek olan 20. Şubesi. Eskişehir, Bursa, İzmir, Çanakkale, Ankara gibi şehirlerde hizmet veriyor. Biz de Sinoplu bayanları mağazamıza davet ediyoruz” diye konuştu.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[3619 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2015-04-17]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE