SİNOP BAROSU'NDAN FEYZİOĞLU'NA ZİYARET

Yazdır
Paylaş
Sinop Barosu’nun yeni yönetimi gerçekleştirdiği Ankara programında Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu’nu ziyaret etti.
SİNOP BAROSU'NDAN FEYZİOĞLU'NA ZİYARET
5 Ekim tarihinde Sinop Barosu’nda gerçekleştirilen seçimin ardından tekrar başkanlığa seçilen Av. Hicran Kandemir ve baro yönetimi, hafta sonu Ankara’da bazı ziyaretlerde bulundu.

Sinop Barosu’nun yeni Yönetim Kurulu başkanı Av.Hicran Kandemir, Av.Funda Öztürk Altuntaş, Av.İnan Savaş Yüksel, Av.Ercin Ersahin, Av.Ayşegül Güner, Av.Gamze Korkmaz ve Av.Aykut Cem Yalçınkaya, Ankara'da Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioglu'nu ve Ankara Barosu Başkanı Av. Hakan Canduran'ı ziyaret ettiler.

OHAL KONUŞULDU
Ziyaret hakkında açıklamada bulunan Sinop Barosu Başkanı Av. Hicran Kandemir; “Ziyaretlerimizde ülkemizin içinde bulunduğu OHAL şartlarında yaşanan mesleki sıkıntılar ile bunlara yönelik çözüm önerileri konuşuldu. Bağımsız Avukatlar olarak ülkemizde yaşanan ve yaşanacak her türlü haksız uygulamanın karşısında olunacağı noktasında birleşildi” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerde Sinop Barosu başkanı Av. Hicran Kandemir her iki başkana da Sinop Kotrası hediye etti.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[396 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2016-11-21]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE