SİNOP 'ÇİFTE' UÇUŞ MÜJDESİ

Yazdır
Paylaş
Türk Hava Yolları’ndan Sinop’a çift uçak müjdesi geldi. Sinop’tan İstanbul’a çift yönlü olarak her gün uçuş imkanı sağlayan THY, hafta içi koyacağı 2 servis ile uçuş sayısını artıracak.
SİNOP 'ÇİFTE' UÇUŞ MÜJDESİ
THY Sinop İl Müdürlüğü’nün girişimleri ile yaz Dönemi uçuşlarına ek sefer eklendi. Normal uçuş programında her gün İstanbul’dan Sinop’a ve Sinop’tan da İstanbul’a uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları, vatandaşlara haftada 2 gün olmak üzere ek sefer konacağının müjdesini verdi.

Türk Hava Yolları Yetkili Acentaları’ndan Sinope Tours’tan aldığımız bilgilere göre, hergün İstanbul’dan Sinop’a ve Sinop’tan İstanbul’a çift yönlü gerçekleştirilen uçuşlara ek olarak her Salı ve Perşembe günleri de uçuşlar gerçekleştirileceği öğrenildi.

Mevcut tarifeye ek olarak 1 Mayıs tarihinden itibaren uygulanmaya konacak yeni uçuşlar ile vatandaşlar artık her gün uçak bulabildikleri Sinop ve İstanbul seferine, Salı ve Perşembe günleri de akşam saatlerinde uçuş bulabilecekler.

Uygulamanın seyahatlerini uçak ile gerçekleştirecek vatandaşlar tarafından oldukça memnuniyetle karşılanacağını söyleyen THY Yetkili Acentası Sinope Tours Sahibi Adem Tahtacı; “Bildiğiniz üzere THY her gün Sinop ve İstanbul seferlerini karşılıklı olarak gerçekleştiriyor. Şu anda sadece sabah ve öğlen vakitlerinde olan uçuşlara ek olarak Salı ve Perşembe günleri de konacak ek seferler ile vatandaşlarımız akşam uçuş imkanı da bulabilecek. Bu durum İstanbul’da veya Sinop’a günü birlik işleri olan halkımız ve iş adamlarına oldukça yarar sağlayacaktır. Bu hizmetin Sinop’a kazandırılmasında emeği geçen THY Sinop Satış Müdürü Yusuf Gürdal Yılmaz beye çok teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Yeni eklenecek olan seferler sonrasında Sinop – İstanbul arası uçuş programı şu şekilde oldu:

Hergün                 : İstanbul: 08:50 (Kalkış) – Sinop: 10:20 (Varış)
                                  Sinop : 11:15 (Kalkış) – İstanbul: 12:40 (Varış)

Salı- Perşembe                : İstanbul: 16:20 (Kalkış) – Sinop: 17:45 (Varış)
  Sinop: 18:40 (Kalkış) – İstanbul: 20:10 (Varış)
 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[42 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-04-03]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
İhale ilanı
E-GAZETE