SİNOP'A İKİNCİ ŞEHİT HABERİ DÜŞTÜ

Yazdır
Paylaş
Beşiktaş Vodafone Arena stadı yanında gerçekleşen hain terör saldırısında Sinoplu Polis Memuru Hakan Tanrıkulu da şehit düştü
SİNOP'A İKİNCİ ŞEHİT HABERİ DÜŞTÜ
Polis Memuru Hakan Tanrıkulu´nun da şehit olduğu öğrenildi. Sinoplu Üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Mustafa Berkay Akbaş´ın şehedat haberi yürekleri dağlarken, bir acı haberde Sinoplu polis memuru Hakan Tanrıkulu´ndan geldi. Şehit Tanrıkulu'nun Durağan İlçesi Merkez Mahallesi'ndeki baba evine acı haberi ulaştı. Baba İzzet Tanrıkulu ve anne Ayşe Tanrıkulu oğullarının şehit haberi aldıktan sonra gözyaşlarına boğuldu. 2 yıllık polis memuru Hakan Tanrıkulu bekar olduğu belirtildi. Baba evine Türk Bayrağı asılırken, acı haberi duyan yakınları taziye için evine geldi.Polis memuru oğlunun şehit haberiyle yıkılan Hakan Tanrıkulu'nun babası memur emeklisi İzzet Tanrıkulu, "Ben oğlumun bu halde şehit olmasına eşimle beraber, Sinop halkı adına, Türkiye adına, 80 milyon adına gurur duyuyorum. Yeter ki; ezanım, bayrağım sağ olsun. Onlara bir leke gelmesin diyorum. Bir Hakanlar gider, beş Hakanlar gelir" dedi.
Şehidin evinde Kuran-ı Kerim okunup dualar edildi. 23 yaşındaki Hakan Tanrıkulu, yarın saat 10´da İsmailbey camisi önünde kılınacak cenaze namazı ardından Durağan ilçesinde toprağa verilecek.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[368 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2016-12-11]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE