SİNOP’U ULUSLAR ARASI YARIŞMALARDA TEMSİL EDECEKLER

Yazdır
Paylaş
Sinop Yüzme ve Cimnastik Spor Kulübü (SYC) sporcuları Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonasında Sinop'u temsil edecek. İlimizden ilk kez katılımın olacağı turnuva için sporcularımız hazırlıklarını sürdürüyor.
SİNOP’U ULUSLAR ARASI YARIŞMALARDA TEMSİL EDECEKLER
Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası 6-9 Şubat tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek. Sinop Yüzme ve Cimnastik Spor Kulübü (SYC)’nün 3 sporcusu Anıl Emir, Erdal Özel, Onur Akarca ilimizi yüzme şampiyonasında temsil edecek.

Hazırlıklarını Sinop Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleştiren 3 sporcunun şampiyonaya çok iyi motive olduklarını belirten SYC Kulübü antrenörü Özgür Başer; “Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonasına ilimizden ilk kez Sinop Yüzme ve Cimnastik Spor Kulübü (SYC) olarak 3 sporcu ve antrenörlerimiz ile katılacağız. Öncelikle Sinop ilimizi ilk defa Uluslararası Masterler Kış Yüzme Şampiyonasında Sinop Yüzme ve Jimnastik Spor kulübü olarak temsil etmenin ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak sporcularımız ve antrenörlerimiz uzun süredir hem psikolojik hem de fiziksel olarak çalışmalarına devam etmekte. Şehrimizdeki kapalı yüzme havuzunun faaliyete geçmesiyle daha profesyonel çalışma imkanımız olduğundan şehrimizdeki tüm kulüplerin hem ulusal hem de uluslararası müsabakalarda daha başarılı bir grafik çizdiğini belirtmek isteriz. Müsabakalara katılacak olan sporcularımıza başarılar diler Mutlu Şehir Sinop ilimize daha nice başarı ve mutluluklar yaşatmak temennisiyle emeği geçen herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

“OLDUKÇA HEYECANLIYIZ”
Sinop’tan ilk kez bu şampiyonaya katılacak olan sporcularımız müsabakalara iyi hazırlandıklarını belirterek ilk kez katılacakları bu uluslararası müsabakalarda Sinop’u en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[12 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2020-02-06]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
İhale ilanı
E-GAZETE