SİNOP'UN VAZGEÇİLMEZ PİKNİK ALANI; AKLİMAN MESİRE YERİ

Yazdır
Paylaş
Doğayla iç içe deniz manzaralı restoranda müşterilerine hizmet veren “Sinop Hamsilos Tabiat Parkı” Ramazan ayı boyunca da iftar menüleriyle misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor.
SİNOP'UN VAZGEÇİLMEZ PİKNİK ALANI; AKLİMAN MESİRE YERİ
Kuruluşundan bu yana geçen sürede Sinop’un en iyi hizmet veren tesislerinden biri haline gelen “Sinop Hamsilos Tabiat Parkı” misafirlerine Mübarek Ramazan ayı boyunca da özel iftar menüleriyle kapılarını açıyor.

SEZONU AÇMIŞ BULUNUYORUZ
Sinop Hamsilos Tabiat Parkı İşletme sahibi Arslan Deniz tesis hakkında yaptığı açıklamada; “Haziran ayı başı itibariyle sezonumuzu açtık. Misafirlerimize hizmet etmek üzere fastfood hizmetleri verilmektedir. Çadır, karavan ve piknikçilere hizmet etmek üzere market, mangal, mangal kömürü, çeşitli içecekler bulunan piknikçi ve diğer misafirlerimizin temel her türlü ihtiyacına cevap veren hizmet alanlarımızdan biridir. Mantarla çevrelenmiş emniyetli alanda özellikle çocukların kullanımına çok uygun olan kumlu alanımız mevcuttur. Bu alanlarımızda şezlong ve içecek servis hizmetimizde bulunmaktadır. Buna ek olarak iskele ve tesisin pek çok bölümünden denizden faydalanmamız da mümkündür.” dedi.

DENİZ KENARINDA PİKNİK KEYFİ

Gezi tekneleri, deniz bisikletleri, kano gibi aktivitelerle Hamsilos ve Akliman koy içi turlarını tüm ziyaretçilere tavsiye eden Deniz; “Tesisimizde kurulu çadırlarımız bulunmaktadır. İsteyen misafirlerimiz kendi çadırları ile de belirlemiş olduğumuz alanda konaklayabilir. Elektrik ve duş hizmetlerini alabileceğiniz alanlarımız mevcuttur. Tesisimiz bünyesinde sualtı sporları ile ilgili uzman akademik kariyerli eğitmenlerimiz yönetiminde eğitimlerini sürdürmektedir. Tesisimizi ziyaret eden misafirlerimiz alanımızdaki fırsatları değerlendirirken çocuklarda oyun parkındaki temel çocuk eğlence araçlarından faydalanabilir. Yağmurlu ve güneşli havalarda kullanabileceğiniz, üstü kapalı alanlarımız mevcuttur. Tüm alana yayılmış 200 adet piknik masası tesisimizde tüm misafirlerimizin alan tercihlerine göre ormanlık ve deniz kenar alanına serpiştirilmiştir. Misafirlerimiz tesisimiz içerisinde ayırmış olduğumuz alanda konaklama yapabilmektedir” diye konuştu.

RAMAZAN AYI’NA ÖZEL HİZMETLER
Ramazan Ayı’na özel geleneksel tatların bulunduğu lezzetli ve çeşidi bol iftar sofralarını müşterilerinin beğenisine sunacaklarını ifade eden İşletmeci Arslan Deniz, On bir ayın sultanı Mübarek Ramazan’da bir gününüzü bizimle geçirmek isterseniz sizleri de aramızda görmek istiyoruz.” diye konuştu. 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[5174 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2015-06-20]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE