SİYAH BEYAZ BİR 'NİKAH HİKAYESİ'

Yazdır
Paylaş
Sinop’ta hafta sonu ilginç bir nikah törenine imza atıldı. Siyah-beyaz renklere gönül veren ‘Beşiktaş’lı çift, nikahlarını Beşiktaşlılar Derneği’nde kıldı.
SİYAH BEYAZ BİR 'NİKAH HİKAYESİ'
Beşiktaş’a ve birbirlerine gönül veren Hasan Doruk ve Tuğba Yasemin Doruk, nikah töreni için değişik bir mekan geçti. Siyah-beyazlı takıma gönül veren çift, hayatlarını birleştirdikleri imzayı Sinop57 Beşiktaşlılar Derneği’nde attı. Oldukça renkli geçen nikah töreninde mutlu çifti sevenleri dost ve akrabaları da yalnız bırakmadı.

DERNEK HAZIRLANDI, NİKAH MEMURU ÇAĞIRILDI
Evliliklerine adımlarını Beşiktaşlılar Derneği’nde atmak için karar veren çift, önce dernekteki hazırlıklarını tamamladı sonra nikah memurunu beklemeye başladı. Genç çiftin yakınlarının ve arkadaşlarının da tuttukları takımların formaları ile katıldığı nikah töreni oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Nikah memurunun çifte yönelttiği sorulara yüksek bir sesle ‘evet’ diyen Hasan Doruk ve Yasemin Tuğba Doruk, hayatlarını birleştirdikleri nikah defterine imzalarını attılar.

ŞAHİTLERDEN BİRİSİ GALATASARAYLI DİĞERİ FENERBAHÇE’LİYDİ
Beşiktaşlı çiftin nikah şahitliklerini ise Galatasaraylı ve Fenerbahçeli olması da dikkatlerden kaçmadı. Tuttukları takımın formalarını giyen nikah şahitleri de imzalarını attıktan sonra Doruk çiftine mutluluklar diledi.

‘DEĞİŞİK BİR NİKAH OLSUN İSTEDİK’
Hem böyle değişik bir nikah törenine hem de ‘mutluluğa’ imza atan genç çift nikah sonunda yaptıkları açıklamada; “Her ikimiz de Beşiktaşlıyız ve takımımıza gönülden bağlıyız. ‘Birbirimize bağlılığımızı’ resmiyetleştireceğimiz bu günde de ‘bağlı’ olduğumuz takımın derneğinde böyle bir nikah töreni düzenlemek istedik. Oldukça da renkli görüntüler oluştu. Sevenlerimiz de bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadı. Nikahımıza şahitlik eden tüm dost, akraba ve yakınlarımıza teşekkürlerimizi sunarız” şeklinde konuştular.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[487 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-04-09]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
E-GAZETE