Tersanespor yaz okulları sahaya indi

Yazdır
Paylaş
Sinop Tersanespor görkemli bir törenle Futbol Yaz okulunu açtı.
Tersanespor yaz okulları sahaya indi
Tersanespor futbol yaz okulu açlış törenine Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Belediye Başkanı Baki Ergül, Sinop Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ayhan Özhan, Tersanespor Kulübü Başkanı Ali Karagülle, Tersanespor kulübü yöneticileri, eski sporcular, futbol okulu sporcularının velileri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşının okunmasının ardından Başkan Ali Karagülle, Tersanespor'un sadece spor değil sosyal amaçlı etkinliklere önderlik ederek örnek olmaya çalışacaklarının altını çizerken, "Çocuklarınızı bizim kulübümüze teslim ederken hiçbir endişeye kapılmayın. Gönül rahatlığı ile bize emanet edin" dedi. Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, "Bizim çocukluğumuzda böyle imkânlar yoktu. Şimdi çok güzel olanaklarla çocuklarımız spora ve futbola yönelebiliyor" derken, Barış Karadeniz de, "İnanın benim de çocuk olasım geliyor. Şortumu giyip kalecilik yapsam bu çocuklarımız beni delik deşik eder" diye konuştu.

Sinop'un kalbur üstü, elit beden eğitimi öğretmenleri ve antrenörleri tarafından seçilen 2003, 2004 ve 2005 doğumlu 35 pırıl pırıl çocuk kendi aralarında bir karşılaşma yaparak açılış töreni tamamlanmış oldu. 

Baki Ergül pırıl pırıl bir gelecek vaadeden çocukların yanında velilere seslenirken, "İnanın bunlar şanslı çocuklarımız. Hepsi geleceğin birer yıldızı olmaya aday" dedi

Dünyanın her yerinde futbol antrenörlüğü yapabilme lisansı bulunan İbrahim Önal Tersanespor'da önemli işlere imza atabilmenin heyecanı içinde futbolcu ordusunu gururla izliyor.

Sinop'un yetiştirdiği önemli futbol adamı İbrahim Önal, minik futbolcularla tek tek ilgilendi. Hepsine durumlarını sordu.

Tersanesporun futbolcu ordusu, ehil ellerde Sinop'un ve Türk futbolunun önemli isimlerini gün yüzüne çıkartacak.

Tersanespor'un 35 kişilik futbol ordusunun yaz okulu açılışını gururla izleyen yönetici ve yetkililer.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[762 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2016-07-26]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE