TESİSLERİMİZİ SIK KULLANIN

Yazdır
Paylaş
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’ndan gençlere çağrı; “Biz ülkemizin her noktasına yaptığımız gibi Sinop’a da birbirinden değerli tesisler kazandırdık. Bizim sizlerden istirhamımız ricamız lütfen bu tesisleri gece gündüz demeyin, havuzlarımızı gece gündüz demeyin lütfen kullanın. Kullanmakla ilgili yaşadığınız sıkıntıları bize bildirin.”
TESİSLERİMİZİ SIK KULLANIN
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu bir takım ziyaret ve açılış törenleri için Sinop’u ziyaret etti. İlk olarak Durağan ve Boyabat ilçelerini ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, sonrasında Sinop’a geçerek Dokuzoğlu Stadyumu’nun açılış törenini gerçekleştirdi.

TESİSLERİ KULLANIN, SIKINTILARI BİZLERE BİLDİRİN
Burada bir konuşma gerçekleştiren Bakan Kasapoğlu, Sinop’a birçok tesis kazandırdıklarını, gençlerin bu tesisleri kullanmaları gerektiğini vurgulayarak; “Bizim sizlerden istirhamımız ricamız lütfen bu tesisleri gece gündüz demeyin, havuzlarımızı gece gündüz demeyin lütfen kullanın. Kullanmakla ilgili yaşadığınız sıkıntıları bize bildirin. Bizler bu tesislerin gerçekten sizlerin erişimine her zaman açık olması için tüm imkânlarımızı seferber edeceğiz. Amacımız zihnen ve bedenen bir gelişme sürecini hep birlikte yakalamak.  Çünkü toplumumuzun sağlığını sağlayan geliştiren en büyük faktörlerden biri spor. Ne kadar çok spor yaparsak o kadar az hastaneye gideceğiz, o kadar az hastalanacağız ve zihnen de stresimizi, sıkıntımız spor ile çözeceğiz.

KÖTÜ ALIŞKANLIKLAR SPOR İLE ENGELLENİR
Bunun yanında biliyorsunuz kötü alışkanlıklar var, uyuşturucu ve sanal bağımlılık gibi. Bunların da en büyük ilacının spor olduğunu hepimiz biliyoruz. O yüzden sporu yaygınlaştırmak için spora herkesin erişimini sağlamak için el birliği ile tüm yöneticilerimizle beraber çalışacağız ve çalışmaya da devam edeceğiz.”
diye konuştu. 

 

 

Sinop merkez ziyareti öncesi ilimize gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun ilk durağı Durağan ilçesi oldu. Burada vatandaş ve esnaflarla bir araya gelen Bakan Kasapoğlu, Durağan Gençlik Merkezi’ni de ziyaret ederek buradaki gençlerle bir süre sohbet etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ziyaret ettiği Sinop'un Durağan ilçesine çeşitli müjdeler verdi. Durağan AK Parti İlçe Başkanlığı önünde açıklamalarda bulunan Kasapoğlu, butik havuz projesini başlattıklarını belirtti.

KASAPOĞLU'NDAN DURAĞAN'A MÜJDELER
Kasapoğlu, "Milletvekilimizle birlikte zaman zaman bir araya geldiğimizde Durağan'ın dertlerini, Durağan'ın gençliğini, sporunu yine belediye başkanımızla bolca istişare ediyoruz. Ama bugüne kısmetmiş. Durağan'ı görmek, Durağan'ın siz güzel insanlarıyla kucaklaşmak nasip oldu. Rabbimize hamdediyoruz. Malum yüzmek için havuz lazım, deniz lazım. İnşallah butik havuz projesi başlattık. Onun ilkini inşallah Durağan'da hayırlısıyla gerçekleştireceğiz. Durağan'ın tüm imkanlarına hiçbir ayrım gözetmeksizin herkesi o havuzumuza bekliyoruz. İnşallah yıl sonuna kadar da tamamlayacağız. Hayırlı uğurlu olsun. Yine az önce ifade ettim. Kadınlar toplumum mimarı. Anneler çok önemli. Eşler çok önemli. Çocuklarınızı, gençlerinizi, eşlerinizi sizler spora teşvik edeceksiniz. O yüzden bizim sporla ilgili bir kampanyamız var. Plates kampanyası. Plates malzemesi dağıtıyoruz. Buradaki hanım efendiler için en kısa zamanda Durağan Belediye Başkanımıza plates malzemeleri göndereceğiz. Türkiye'de ziyaret ettiğim 5. ilçesiniz. Sizlere de hayırlı olsun.

DURAĞANSPOR’A 30 BİN TL YARDIM
Biz sporu futboldan ibaret saymıyoruz. Burada futbol sahamız var. Ama bir tane köylerin olduğu noktaya bir tane de semt sahası yapalım. Pek çok köye açık olsun. Ulaşabilecekleri yer seçelim. Orada futbol, 
voleybolbasketbol bir arada olsun. Durağan'a hayırlı olsun diyelim. Mini sahalarımız var. Mahallelere yaptığımız onlardan birini de inşallah sizlere yapacağız. Bizler sizler için varız değerli Durağanlı hemşehrilerimiz" diye konuştu. Açıklamaları sonrası Bakan Kasapoğlu, Durağanspor'a bakanlık olarak 30 bin TL, Durağan’ın Veteran Ligi takımına ise 15 bin TL katkıda bulundu.

Bakan Kasapoğlu ardından Durağan Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu

BOYABAT'I ZİYARET ETTİ
Bakan Kasapoğlu Durağan ziyaretinin ardından Boyabat ilçesine geçti. Boyabat ilçesi ziyareti kapsamında ilk olarak ilçeye yeni yapılan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Spor Salonunda incelemelerde bulunan Bakan Kasapoğlu daha sonra Boyabatlı esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sonrasında Belediye Başkanlık makamına geçen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu Boyabat ile ilgili dileklerini düşüncelerini dile getirdi.

 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[43 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2019-02-27]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
İhale ilanı
E-GAZETE