TMVFL masterler veteranlar futbol ligi hafta sonu başlıyor

Yazdır
Paylaş
TMVFL 2017-2018 Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi hafta sonu oynanacak maçlarla başlayacak.
TMVFL masterler veteranlar futbol ligi hafta sonu başlıyor
Futbola gönül vermiş emektar futbolcuları "İkinci Baharını Yaşayanların Ligi" sloganıyla Türkiye genelinde bir çatı altında toplayan Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Ligi (TMVFL), Türkiye'de 8 grupta 60 takımın katılımı ile oynanacak maçlarla hafta sonunda başlayacak. Orta Karadeniz grubu maçları deplasmanlı olarak çift devreli lig usulüne göre onbeş günde bir oynanacak.

TMVFL Orta Karadeniz Grubu ilk hafta maçlarında Sinop Tersane spor kendi evinde geçen senenin şampiyonu Metro Samsun Veteran takımı ile karşı karşıya gelecekler. Maç Cumartesi günü Bostancılı Sahasında saat 12.15'te başlayacak.

Grubun diğer maçında ise Bafra Veteranlar kendi sahasında Ordu Bezirganoğlu takımı ile karşı karşıya gelecek. Bafra Suniçim sahasında Pazar günü oynanacak maçın başlama saati 16.00.

Grubun diğer karşılaşması olan Çorum Veteranlar & Ayancık Veteranlar karşılaşması ise 4-5 Kasım tarihlerinde oynanacak.

Sezon öncesi açıklamada bulunan TMVFL Batı ve Orta Karadeniz Bölge Temsilcisi Ali Doğan: "2017-2018 TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Liginde yer alan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Futbolun sadece futbol olmadığını, sahada kaybedilen her maçın adından da aslında çok fazla şeyler kazanılabildiğini önceki senelerde görmüştük. Fair-play ruhunun tüm sezon boyunca unutulmadan yaşanması en büyük dileğim." dedi.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[416 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-10-27]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE