VALİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Yazdır
Paylaş
Sinop Valisi Köksal Şakalar, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde 81 ilde Gençlik Merkezlerinde başlatılan ‘Kitap Okuma Halkaları’ projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinliğe katıldı.
VALİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ
Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce Sinop Gençlik Merkezi’nde düzenlenen programa katılan Vali Köksal Şakalar, gençlerle bir araya geldi. Sinop Gençlik Merkezindeki programda Vali Köksal Şakalar,  ilk olarak gençlerle birlikte kahvaltı yaptı. Daha sonra Gençlik Merkezi Has Odasında gençlerle  bir süre sohbet ederek Abdullah Yıldız’ın kaleme aldığı “Yusuf’un Üç Gömleği” isimli kitabın kritiğini yaptı.

Kitapları hiçbir zaman elinden bırakmadığını söyleyen Vali Köksal Şakalar, ”Çok kitap okudum. Siz gençlerimize de  kitap okumanızı tavsiye ediyorum. Okuma alışkanlığını kazanmanızla birlikte aynı zamanda hem zihinsel, hem de kişisel gelişiminize  büyük katkı sağlanacaktır” diyerek, okumanın önemine dikkat çekti.

Programa katılan gençler, böyle güzel ve sıcak bir ortamda gerçekleşen programda Sayın Valimizle bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduklarını ve Vali Şakalar ile yaptıkları sohbetten keyif aldıklarını dile getirdiler. Sinop Gençlik  ve Spor İl Müdürlüğünce Sinop Gençlik Merkezi’nde düzenlenen programa Vali Köksal Şakalar’a Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş eşlik etti.

 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[309 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2019-02-22]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
E-GAZETE