VALİ ŞAKALAR'DAN GAZETEMİZE İADE-İ ZİYARET

Yazdır
Paylaş
Vali Köksal Şakalar, hayırlı olsun ziyaretine gelen misafirlerine iade-i ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.
VALİ ŞAKALAR'DAN GAZETEMİZE İADE-İ ZİYARET
Sinop Valisi Köksal Şakalar, iade-i ziyaretler kapsamında gerçekleştirdiği ziyaret programı kapsamında gazetemiz Sinop Pusulası’nı ziyaret etti. Gazetemizin Aşağı Hamam Yokuşu’ndaki büro ve baskı tesislerini ziyaret eden Vali Şakalar, gazetemiz çalışanları ile bir süre sohbet etti.

Gazetemiz Haber Yönetmeni Murat Yılmazer, Yazı İşleri Müdürümüz Emrah Güney, muhabirlerimiz Aydın Yılmaz ve Hülya Nallıoğlu ile birlikte Yazarımız Tufan Bilgili’nin de hazır bulunduğu ziyarette Vali Köksal Şakalar, Sinop’a atanması sonrası kendisine gerçekleştirilen ziyaretlerin bu kez iade-i ziyaretlerini gerçekleştirdiğini belirterek, Sinop ile ilgili bilgiler konusunda gazetemiz çalışanları ile bilgi alışverişinde bulundu. Bugüne kadar kazandığı bilgi ve birikimi Sinop’ta harcamak üzere çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Şakalar, devlet ve vatandaş arasındaki bağı en güzel şekilde sağlayacaklarının altını çizdi.

Basının sorunlarını bildiğini ve Valilik olarak bu konuda üzerlerine düşen her türlü görevi yapmaya hazır olduklarını vurgulayan Vali Köksal Şakalar, gerçekleştirdiği ziyaretin ardından gazetemiz çalışanlarımıza başarılar dileyerek gazetemizden ayrıldı.

 

Vali Köksal Şakalar, İade-i ziyaretler kapsamında Sinop Telvin Sanat Evi, Sinop Pusulası Gazetesi ve Sinop Usta Öğreticiler Derneğini ziyaret etti. 
 
Sayın Valimiz Köksal Şakalar Sinop Telvin Sanat Evi Genel Yayın Yönetmeni Gülbahar Karaduman, Sinop Pusulası Gazetesi haber Yönetmeni Murat Yılmazer Sinop Usta Öğreticiler Derneğini  ziyaretinde yapılan faaliyetler ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

 Sinop Usta Öğreticiler Derneği tarafından hazırlanan ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesince kabul edilen  ‘‘Girişimciliğin ve İstihdamın Desteklenmesi’’ projesi kapsamında kurulan atölyede yapılan el sanatları ve cam işleme sanatı çalışmalarını da inceleyen Sayın Valimiz Köksal Şakalar, yapılan çalışmaları çok başarılı bulduğunu ifade ederek, işlerinde kolaylıklar diledikten sonra ziyaretini sonlandırdı.

 

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[224 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-10-18]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE